fbpx

Буквально тиждень після ювілею телефонує мама. Слова сказати нормально не може – вся в сльозах. – Доню, вибач, але я, як мати, повинна була виручити свого сина. Він потрапив в халепу. Ці долари, які ви з Орестом мені подарували, я віддала Сергію. – В мене в середині все затремтіло. Я в ту ж хвилину дзвоню брату. І ви знаєте, так все було правдоподібно, що я ледь не попалась на гачок

Буквально тиждень після ювілею телефонує мама. Слова сказати нормально не може – вся в сльозах. – Доню, вибач, але я, як мати, повинна була виручити свого сина. Він потрапив в халепу. Ці долари, які ви з Орестом мені подарували, я віддала Сергію. – В мене в середині все затремтіло. Я в ту ж хвилину дзвоню брату. І ви знаєте, так все було правдоподібно, що я ледь не попалась на гачок.

Мама моя недавно відсвяткувала 50-річчя. Ми з чоловіком порадилися і прийшли до висновку, що дарувати чергове кухонне начиння буде неправильно. Краще їй подаруємо гроші, і нехай вона відпочине там, де заманеться. Поміняли гривні на одну тисячу доларів, поклали в красиву листівку і запропонували їй варіанти найкращого відпочинку.

Хочу сказати, що наша мати, як і багато матерів, часто багато в чому собі відмовляла на користь мене і брата. Ми росли без батька, який пішов від мами, коли мені був рік, а братові – 3 роки. Покохав іншу, забув про нас і просто поїхав. З того часу жодного контакту ми з ним не мали.

Загалом, подарували ми на святкуванні матері наш з чоловіком подарунок, привітали і розповіли, що це і на які цілі. Брат і його друга дружина подарували матері кухонний комбайн. До речі, їм його, схоже, дарували на весілля. Ну, не будемо заглиблюватися.

Мама була рада нашому подарунку. Довго думала, запитувала нашої думки, що краще – поїхати на море або в хороший санаторій, здоров’я поправити.

На наступний день після святкування мені зателефонувала мама зі сльозами і вибаченнями.

Виявляється, братик мій “поцілував” якусь дорогу автівку, той вимагає велику суму. Як не дивно, водій цієї автівки попросив якраз тисячу доларів.

Мати їх, зрозуміло, віддала – адже не хочеться, щоб у Сергія були якісь проблеми.

Зрозуміло, ми були здивовані. Відразу Сергію зателефонували, той нам переказав ту ж історію. Сказали йому все, що тільки на голову спливло.

Минув тиждень, і тут ми дізналися – ніякого “поцілунку” не було. Просто брат з дружиною змовився і захотів обманути матір і нас. Відібрані в мами гроші вони вже витратили – купили собі модного одягу і хороший телефон.

Слів немає, як неприємно! Нам мати завжди віддавала все найкраще, жодного разу не їздила нікуди відпочивати. А він вирішив просто привласнити її гроші собі.

Мамі ми нічого не сказали. Замість цього будемо з Сергія гроші трясти – нехай віддає їй як борг.

Ну хіба не підло з його боку так чинити?

Що скажете?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page