fbpx
життєві історії
Було дуже неприємно, ми ж заздалегідь, за два тижні домовлялися, а вона, виходить – не хоче. Потім я показала їй, що де лежить. А сусідка з порогу почала давати мені поради, куди ставити меблі, щоб було безпечно, як організовувати свій день, хоча я не просила цих порад

Нещодавно народила другу дитину, їй зараз 2 місяці. Є ще старший син, йому 2,8 років. Хотіли віддати його в садок, домовилися з сусідкою, щоб доглянула за донькою (за плату, звичайно), поки я відводжу сина в садок, і ввечері, поки забираю, сьогодні вже повинні були пройти медогляд.

Чоловік (Андрій) працює без вихідних, з 8 ранку і до 9 вечора, він не може відводити дитину до садочка. Сусідка, до речі, колишня колега і подруга моєї матері, тобто не чужа людина. Вчора вона прийшла з внучкою, сказала, що прийшла заздалегідь дізнатися, що де знаходиться, щоб їй було б легше орієнтуватися в нас дома.

Я вирішила заздалегідь домовитися про оплату, назвала суму, на що вона сказала, щоб я говорила тихіше (в цей час її внучка пішла з моїм сином грати в кімнату). Я запитала, у чому секретність? Вона сказала, що її близькі  (дочка, внучка, зять – живуть всі разом) не схвалюють такого її підробітку. Та і по ній самій я зрозуміла, що вона особливо то й не хоче.

Було дуже неприємно, ми ж заздалегідь, за два тижні домовлялися, а вона, виходить – не хоче. Потім я показала їй, що де лежить. А вона з порогу почала давати мені поради, куди ставити меблі, щоб було безпечно, як організовувати свій день, хоча я не просила цих порад. Тут ще її внучка почала роздавати непотрібні мені поради. Загалом, коли вони пішли, через години дві у мене почалася сильна головна біль, я аж плакала. Ці їхні поради мене вивели з себе.

Я їй написала, що в садок ми не йдемо, вона зраділа. Дуже вже мені не хочеться кожен день чути моралі і погано себе почувати після цих зустрічей.

Біда в тому, що я часто сприймаю чужі непрохані поради та критику надто близько, що відбивається на моєму здоров’ї, настрої, самопочутті, і головне, самооцінці. Вчора я відчула себе просто нижче плінтуса, що я все роблю неправильно. Як перестати сприймати все близько до серця?

Передрук без гіперпосилання на ibilingua суворо заборонений!

Фото ілюстративне – eva.ru

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page