fbpx
Шоу-бізнес
“Було питання: “Як у тебе справи?”. Я й відповів”: Олексій Суханов зізнався, як його родичі з росії відреагували на бомбардування українських міст

“Було питання: “Як у тебе справи?”. Я й відповів”: Олексій Суханов зізнався, як його родичі з росії відреагували на бомбардування українських міст.

Телеведучий Олексій Суханов незадовго до війни отримав український паспорт. Незважаючи на те, що зірка вважає себе українцем до кінчиків пальців, його родичі з рф продовжують вірити своїй пропаганді.

Відомий телеведучий Олексій Суханов в інтерв’ю для YouTube-програми “Слава +” розповів, що обірвав зв’язки з деякими родичами в тому числі через їхню реакцію на правду про те, що відбувається в українських містах.

Після початку війни ведучий поговорив по телефону з одним з родичів. Ось що він розповів про коротку бесіду:

“Десь на другий тиждень був дзвінок, не буду конкретизувати, хто це був, через тамтешню ситуацію. Було питання: “Як у тебе там справи?” Я кажу, що ось, росіяни бoмблять, ми в бoмбосховищі зараз, на станції метро. “Ну все, па-па”.

При цьому Олексій не злиться на рідних: “Я не засуджую, я не ображаюся взагалі чесно, ніякої образи. Війна багато змінила”, – додав ведучий.

Все буде Україна!

Фото – скріншот з відео