fbpx
Шоу-бізнес
“Бум в мережі!”: прихована дружина Винника опублікувала світлину з дівчиною. Підписники впевнені, це їх дочка, оскільки дуже схожа на зіркову матусю. “Вся в маму, тільки на голову вища!” (фото)

“Бум в мережі!”: прихована дружина Винника опублікувала світлину з дівчиною. Підписники впевнені, це їх дочка, оскільки дуже схожа на зіркову матусю. “Вся в маму, тільки на голову вища!”

Шанувальники все частіше запитують, скільки насправді дітей у ловеласа Олега Винника та його таємної дружини Таюне. Про те, що їхній 16-річний син Юліан живе та навчається у Німеччині вже ні для кого не є секретом. А ось як виглядає лапочка-донечка, яка, за чутками, росте неймовірною копією своєї зіркової мами, мало що відомо.

Нещодавно Таюне підлила олії у вогонь провокаційною світлиною у своєму Instagram. У кадрі Таїсія Сватко ніжно обіймає дівчину, яка має подібні зовнішні риси обличчя. Ось як кохана жінка Олега Винника підписала свій пост:

“Круто насолоджуватися святом разом”, – підписала пост прихована дружина Олега Винника.

Як і слід було очікувати, світлина викликала бурхливу реакцію у підписників красуні. Вони впевнені, що знайшли фото дорослої дочки бек-вокалістки, яка неймовірно схожа на неї.

“Неймовірні красуні”, “Дівчатка, ви дуже красиві і чимось схожі”, “Приємно вас бачити разом”, “Дві принцеси, просто краса!”, “Чому вони такі схожі?”, “Дуже красиві та дуже схожі дівчата”, “Дивляться класно, як сестрички”, “Вся в маму, тільки на голову вища!” – не перестають захоплюватися підписники Таюне.

Фото – скріншот

You cannot copy content of this page