fbpx
життєві історії
Був у гостях двоюрідний брат чоловіка з сімейством, і тепер почуваюся, ніби мене використали. Хай це буде на їхній совісті. Причина візиту була вельми поважна – прощання з його троюрідним дядька. Ми до тієї сім’ї ніякого відношення не маємо, тому просто запропонували переночувати. Приїхала рідня ввечері в суботу. Я, звичайно, постелила всім чисті ліжка

Я не вважаю себе мега гостинною, але і не люблю, коли моєю добротою користуються. Я живу з чоловіком та свекрухою. У нас двоє дітей шкільного віку. Нещодавно до нас в гості приїжджали родичі чоловіка. Причина була вельми поважна – прощання з його троюрідним дядька. Ми до тієї сім’ї ніякого відношення не маємо, тому просто запропонували переночувати.

Приїхала рідня ввечері в суботу. Я наготувала салатів, запекла курку і поставила до столу нашу фірмову наливочку. Посиділи славно, випили за зустріч. Потім розбрелися всі по своїх кімнатах. Я, звичайно, постелила всім чисті ліжка. Приїхав брат чоловіка зі своєю дружиною і сином. Наступного вони поїхали на той захід. Я з ранку наготувала всім чаю і сирників, щоб на голодну не їхати. Побули вони там півдня, потім повернулися. Двоюрідний брат мого чоловіка залишився і з моїм чоловіком. Вони вирішили посидіти трохи, а молодь пішла гуляти містом.

Увечері дружина брата завантажила свого благовірного в машину і вирушила в дорогу. І все начебто пройшло чудово, але мене гризуть певні сумніви. Я б трохи по-іншому їздила в гості.

З дитинства мене мама привчила, що з порожніми руками не варто ходити по рідним і близьким. Хоч дрібницю якусь, але привезти потрібно було. А наші родичі з’явилися абсолютно з порожніми руками. Навіть пляшку та коробку цукерок не зволили взяти. А могли б привести свого напою домашнього, щоб нашу наливку всю не вібрати у себе.

У них риби багато, часто рибалить брат мого чоловіка, хоча б раз привезли. І господарство не маленьке. Могли б сала і м’яса теж підвезти. До того ж, у нас діти. Хоч би дрібничкою якийсь порадували, а то все даремно. Їхали вони на машині. Можна було б постільне з собою взяти, щоб я після них не прала. Вода і порошок теж грошей коштують, та й машинка у нас може зламатися від такого навантаження.

Мало того, моя свекруха доводиться цьому братові хресною. Ось хоча б якоюсь дрібницею стареньку порадували. А то нічого не купили навіть їй. Вона, бідна, так чекала їх біля вікна. По-свинськи все це… В кінці вечора вони навіть толком не попрощалися. Відчула я себе використаною, але що поробиш. Нехай це все буде на їх совісті!

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page