fbpx
Шоу-бізнес
Був. Він молодець! Він же росіянин – я розумію, що йому внутрішньо складно перебувати на Буковині, але він – патріот України. Дай боже нам таких росіян більше, як хлопець Алінкин. Він покаже тим, хто хоч якесь криве слово скаже проти України. У них дружна, хороша українська сім’я. Він наш хлопець, – заявив Зібров

Український співак Павло Зібров у передачі “Зірковий шлях”, яка 1 липня вийшла в ефірі каналу “Україна”, заявив, що українська співачка Grosu (Аліна Гросу) після нападу РФ на Україну приїжджала на батьківщину до Чернівців разом зі своїм бойфрендом, російським актором Романом Полянський.

– Ви їхали до Чернівців на запрошення батька Аліни Гросу. Аліна там також була. А чи був із нею її наречений Роман Полянський? – запитала у артиста журналістка Аліна Доротюк.

– Був. Він молодець! Він же росіянин – я розумію, що йому внутрішньо складно перебувати на Буковині, але він – патріот України. Дай боже нам таких росіян більше, як хлопець Алінкин. Він покаже тим, хто хоч якесь криве слово скаже проти України. У них дружна, хороша українська сім’я. Він наш хлопець, – заявив Зібров.

Нагадаємо, Аліна Grosu та Полянський познайомилися на зйомках її кліпів. На початку березня 2021 року Полянський заявив, що переїхав до України та вчить українську мову. У травні того ж року пара підтвердила чутки про роман між ними.

Раніше Grosu була одружена з російським бізнесменом Олександром Комковим, пара одружилася влітку 2019 року. У вересні 2020 року співачка повідомила, що розлучилася.

Після початку війни Росії проти України Grosu повідомила, що вона разом із сім’єю залишилася в Україні, вона розповідала, що готує їжу для переселенців.

Полянський із 24 лютого замовчує напад РФ на Україну. Співачка також уникає згадок про свого нареченого. У РФ він має дочку Марфу від попередніх відносин.

Українська акторка Наталія Денисенко у квітні розкритикувала Полянського за мовчання після повномасштабного вторгнення РФ до України.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.