fbpx
Шоу-бізнес
“Час контракту закінчився”: Анна Богдан розчарувала шанувальників звісткою, що вони з “холостяком” Михайлом Заливако розійшлися. “Я дуже довго не могла знайти в собі сили, щоб сказати вам”

“Час контракту закінчився”: Анна Богдан розчарувала шанувальників звісткою, що вони з “холостяком” Михайлом Заливако розійшлися. “Я дуже довго не могла знайти в собі сили, щоб сказати вам”

Головний герой 11 сезону романтичного реаліті-шоу “Холостяк” Михайло Заливако розлучився зі своєю коханою Анною Богдан, яка перемогла в цьому сезоні.

Після проекту пара почала жити разом. Вони багато подорожували і проводили час разом. За їх соціальним мережам було зрозуміло, що пара щаслива разом, їм добре і комфортно перебувати один з одним.

Вчора, 12 червня, несподівано для всіх шанувальників Богдан повідомила про розрив з Заливаком. При цьому дівчина не назвала причину. Фанати шоу припустили, що їхні стосунки були прописані сценарієм і ніякого кохання між ними не було.

“Дуже багато запитань ставлять мені: Де дівся Міша? Чому немає Міші? Ви розійшлись? І так далі… Я дуже довго не могла знайти в собі сили, щоб сказати вам… Інакше б посипалося ще більше питань, які мене просто розбили б ще більше. На жаль, наші стосунки закінчилися, це моє остаточне рішення. Це рішення далось мені важко. Наше знайомство було найцікавішим, дуже класна історія, яку я завжди пам’ятатиму. Дякуємо, що весь цей час були з нами і хвилювались за нашу пару.

P.S Прошу вас не питати, що трапилось. Дайте мені можливість прожити у своїй тиші”,- написала Анна Богдан

“Ви всі подyріли під час війни”, “Анюто, тільки не кажи, що це був просто сценарій для глядачів, тому що шоу взагалі скоро втратять свою актуальність”, “Як це все нерозумно”, “Передбачувано. Шкода”, “Час контракту закінчився і все”, – пишуть шанувальники в коментарях.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Анна Богдан | Холостяк 11 (@hannastorozhuk)

Фото – взяте з мережі