fbpx
Цікаве
Час, проведений з рідними – безцінний: зворушливий різдвяний ролик, який вчить цінувати сім’ю

Час, проведений з рідними – безцінний. І оскільки саме на новорічні свята українці мають більше вихідних в році – ви обов’язково повинні побачитися з сім’єю, рідними і близькими.

Адже це не тільки може підняти вам настрій і залишити круті спогади, а й зняти стрес і просто змусить відчувати себе щасливим. Джерело

Недавнє опитування, проведене компанією Chick-fil-A , показав, що 93% респондентів вважають, що якісне час, проведений разом з рідними – єдиний найважливіший елемент в створенні милих спогадів.

Крім того, 57% опитаних заявили, що вони пожертвують соціальними медіа, щоб провести більше часу з людьми, про яких вони піклуються, і майже половина (48%) сказали, що готові працювати менше, щоб витрачати більше часу на близьких.

Читайте також: Які кімнатні рослини потрібно тримати вдома, щоб уникнути грипу та застудних зaxвopювань. Варто знати кожному!

“Ми можемо не пам’ятати, які подарунки ми отримали, але ми можемо згадати, як це було (наприклад, святкування Різдва з людьми, яких ми любимо)”, – додають експерти.

З нагоди цього дослідження компанія створила різдвяний ролик, який вчить цінувати час з сім’єю.

Цей короткий фільм стежить за дівчинкою Сем, яка хоче провести час зі своєю сім’єю, але її рідні не мають вільного часу.

В результаті дівчинка знайшла “Магазин часу” – чарівний світ, в який вона потрапляє через сімейні годинник.

Там Сем познайомилася з чарівником, який врешті-решт дарує їй те, про що вона мріяла весь час: можливість зліпити сніговика разом зі своєю сім’єю.