fbpx
Суспільство
Час такий, що не витримала і відчула: “Моє здоров’я не витримує. Фізично відчувала у цьому необхідність”. До природи якої країни зірка серіалу “Одного разу під Полтавою” звернулася за зціленням

Час такий, що не витримала і відчула: “Моє здоров’я не витримує. Фізично відчувала у цьому необхідність”.

Зірка серіалу “Одного разу під Полтавою” Ганна Саліванчук звернулася за зціленням до природи.

у своєму Інстаграмі Саліванчук розповіла, чому і куди саме поїхала відпочивати. Вона поділилася, що поїхала на відпочинок із родиною.

“Я вирішила поїхати на відпочинок, тому що фізично відчувала в цьому необхідність, тому було вирішено поїхати з сім’єю відволіктися до Карпат”, – написала вона.

Саліванчук нагадала, що у Києві допомагала притулкам, але після отриманого пошкодження ноги їй прописали три тижні спокою.

“Я займалася спортом, допомагала нашій країні та максимально відволікала себе від поганих думок, але моє здоров’я не витримує, а мої діти виснажені від постійних сирен”, – зазначила актриса.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ann Salivanchyk (@salivanchuk.anna)

Отже, Саліванчук з родиною вирушили по зцілення до рідних українських Карпат.

Нагадаємо, Саліванчук одружена з продюсером студії “Квартал 95” Олександром Божковим з 2015 року. Того ж року у пари народився син Гліб, а 1 вересня 2020 року – другий син Микита.

Найбільш відомий проект за участю Саліванчук – серіал “Одного разу під Полтавою”. Це український ситком, прем’єра якого відбулася 28 жовтня 2014 року на телеканалі “Тет”. Усього вийшло 14 сезонів серіалу. Також Саліванчук знімалася у серіалі “Свати”. Його показували українські телеканали “Інтер” та “1+1”. Прем’єра відбулася у 2008 році. Останній (сьомий) сезон завершився 2021 року.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page