fbpx
життєві історії
Чекаю-недочекаюся, коли дружина вже з декрету на роботу вийде. А то сама не заробляє, а від мене вимагає в іпотеку впрягтися. А тут ще теща зі своєю “авторитетною думкою”: говорить, що працювати її доньці взагалі не потрібно, а дитину в садок не варто віддавати, зараз, мовляв, час такий, що краще до школи дитині бути вдома з мамою. Чому, як тільки жінка народжує дитину, вона отримує право сидіти на шиї чоловіка?

Чекаю-недочекаюся, коли дружина вже з декрету на роботу вийде! Адже ми добре жили, поки дружина в декрет не вийшла. І відпустку могли собі дозволити, і ресторан у вихідні. Робота у неї високооплачувана, а тепер може втратити місце.

зараз я сам гроші заробляю, вона вдома з дитиною сидить. Ще й про іпотеку зі мною розмови починає! Яка іпотека? Щоб я впрягся в це? А вона що? Чому, як тільки жінка народжує дитину, вона отримує право сидіти на шиї чоловіка?

Ми готувалися до народження малюка, назбирали грошей. Але, звичайно, ми й припустити не могли, що виникнуть складнощі зі здоров’ям дружини після появи дитини. Зуби вимагають лікування, а це зараз дороге задоволення.

Тепер ще у неї настрою завжди немає, якісь перепади з’явилися. Я даю гроші на стоматолога, але дружина каже, що я при цьому дуже вже незадоволений, і не хоче їх брати. Що мені тепер робити, умовляти її? А як тут будеш задоволений, якщо грошей ледве вистачає до наступної зарплати!

Дружина дорікає в неуважності до неї і дитині. Я втомлююся на роботі, намагаюся більше заробити, але вона цього не розуміє. Вважає, що важко тількиїй  з дитиною, хоча їй постійно допомагає її мати, у Олесі є час на відпочинок і на манікюр.

Теща мене взагалі дивує не в приємному сенсі своєю поведінкою. Постійно говорить, що я не люблю сина. Звідси і у дружини до мене таке ставлення. Але вказати їй на двері я не можу, буде ще гірше.

Чекаю, коли дружина вийде на роботу. Буде більше грошей, може, трохи менше сварок. Але це ще не скоро, синові всього 7 місяців. На няню вона не згодна, хоча це було б н6айкращим рішенням.

 А тут ще теща зі своєю “авторитетною думкою”: говорить, що працювати її доньці взагалі не потрібно, а дитину в садок не варто віддавати, зараз, мовляв, час такий, що краще до школи дитині бути вдома з мамою.

Це вже взагалі ні в які ворота не лізе, якщо чесно.

Автор: Вадим

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook