fbpx
життєві історії
Через “бурю”, яку влаштувала мама в квартирі мого чоловіка, я була змушена відпроситися з роботи, щоб вчасно добратися додому. – Нехай твоя мама йде на всі чотири сторони!, – сказав Юра, як тільки я переступила поріг. А мама замість того, щоб згладити ситуацію, і промовчати, вставляла раз у раз своїх десять копійок

Через “бурю”, яку влаштувала мама в квартирі мого чоловіка, я була змушена відпроситися з роботи, щоб вчасно добратися додому. – Нехай твоя мама йде на всі чотири сторони!, – сказав Юра, як тільки я переступила поріг. А мама замість того, щоб згладити ситуацію, і промовчати, вставляла раз у раз своїх десять копійок.

Так складалося життя, що я і мама завжди жили на орендованій квартирі, постійно переїжджали, тому що у нас не було власного житла. Спадщини нам ніякої не залишилося: будинок батьків мами одного дня спалахнув, ділянку купили чужі люди. Чоловіка у мами не було, вона ніколи не була одружена. Зі своїм батьком я теж ніколи не була знайома. За розповідями мами, він приїхав у відрядження до нашого міста, і так з’явилась я.

Закінчивши школу, я одразу почала працювати, адже треба було допомагати мамі, тож далі (у коледжі чи вузі) я не вчилася. Тим часом, мама працювала спочатку нянькою в дитячому садку, потім технікою в школі, зараз працює в лікарні санітаркою. Все життя грошей вистачало тільки на оренду квартири та їжу, навіть якщо враховувати мамині підробітки.

Незважаючи на те, що я ніде не вчилася після закінчення школи, моя подруга допомогла мені влаштуватися на роботу в магазин взуття свого тата. Якось у магазині сталася така ситуація: клієнтка хотіла потягти туфлі, які приміряла, ми викликали службу, після чого на з’ясування обставин приїхали хлопці. З одним із цих хлопців я і познайомилася і у нас закрутився роман.

Я не можу сказати, що це саме та людина, про яку я мріяла: юра на багато років за мене старший, дуже зарозумілий, і не підбирає слова. Але вибору у мене особливо не було. І, звичайно, мене підкупило те, що Юра має власну двокімнатну квартиру. Ми відгуляли весілля за кілька місяців зустрічей.

Моя мама почала жити у комунальній кімнаті, грошей їй вистачало лише на неї. Вона не хотіла нам заважати. Але там були погані умови та такі ж сусіди. Мама намагалася робити їм зауваження, але вони почали їй “віддавати” і просто виживати її звідти. Мені було дуже шкода маму, я лила сльози через це. Зрештою я попросила Юру прийняти маму до нас. Він хоч і невдоволено, але все ж таки погодився. Через місяць спокійного життя моя мама і мій чоловік почали влаштовувати в квартирі “бурі”.

Юра говорить про те, що йому не подобається, як мама облаштовує побут і господарює, що вона робить все старомодно, що хлоркою від неї пахне після роботи. Він навіть почав нею гидувати, посилаючись на те, що мама доглядає на роботі за літніми людьми, а потім щось робить цими ж руками вдома. Але моя мама сама по собі дуже акуратна і охайна. І на роботі вона завжди в рукавичках.

Мама теж іноді не права, якщо бути відвертою. Вона постійно відварює рушники кухонні в каструлі, як раніше робили. Через це все в пару. Вона завжди щось відповідає чоловікові на його зауваження та роздратування. Варто Юрі щось сказати проти неї, вона починає говорити щось на зразок: “Дружина в тебе молоденька красуня, а ти старий пень! Хоча б вимоги свої не завищуй!”

Говорити мамі, щоб вона притихла, марно: її ще більше несе. Якось віч-на-віч їй сказала, щоб вона не качала тут права, адже це квартира Юри і він прийняв нас до себе. Але ця розмова була безрезультатною. Мамі навіть на роботі іноді роблять зауваження, коли вона починає сперечатися. Якщо її понесло, вона не може зупинитися. Гаразд, хоч мій чоловік любить тварин і не має нічого проти маминого кота.

Нещодавно була велика “буря”. Я була на роботі, чоловік прийшов із нічної зміни, а мама варила свої білі халати у каструлі. Чоловік відразу ж відчинив вікна, тому що в квартирі було дуже волого, і почав бурчати на маму, що вона лікарняні брудні халати варить у посуді, де ми варимо їжу.

Мама зі своїм характером як завжди почала йому відповідати… Буря була ще т. Мені навіть довелося приїхати додому з роботи раніше. Після цієї ситуації, Юра уже не витримав і сказав, щоб вона забиралася з його будинку.

У результаті виходить, що я кидаюся між двома вогнями. Не розумію, як бути. Переживаю, де житиме мама, а Юра каже, що йому абсолютно байдуже. Мама має двоюрідну сестру, живе не одна, але на деякий час погодилася пустити маму, але без кота. Його ми лишили в себе.

Тепер почуваюся зрадницею, плачу день у день. Переживаю, як тепер там мешкає мама, та сім’я теж не дуже її любить. Я розумію, що мати має складний характер. Але ж вона моя мама. У мене навіть виникла думка про розлучення, щоб почати жити з мамою як раніше, але й чоловіка я дуже люблю, дітей хочу від нього. Повідомила Юрі, що зі своєї зарплати хочу почати винаймати мамі квартиру, але він навіть чути цього не хоче. Розмови щодо мами тепер стали у нас забороненими.

Не розумію, що робити?

Фото ілюстративне