fbpx
життєві історії
Через деякий час після весілля ми запросили в гості моїх свекрів. Це була перша зустріч на нашій території, тому до появи гостей я ретельно готувалася. Першою в квартиру зайшла свекруха. – Катерино, а що, стіл ще не накритий? Холодні страви вже повинні були бути. Ми люди пунктуальні. Ось, Улянка, колишня дружина нашого Павлика, так ніколи б не зробила. Вона була ідеальною дружиною для нашого сина!

Через деякий час після весілля ми запросили в гості моїх свекрів. Це була перша зустріч на нашій території, тому до появи гостей я ретельно готувалася. Першою в квартиру зайшла свекруха. – Катерино, а що, стіл ще не накритий? Холодні страви вже повинні були бути. Ми люди пунктуальні. Ось, Улянка, колишня дружина нашого Павлика, так ніколи б не зробила. Вона була ідеальною дружиною для нашого сина!

Красунею Катерина не була. Дівчина була скромною і поступливою, не такою як більшість нинішніх дівчат. Одягалась вона дуже скромно. Завжди виглядала акуратно і доглянуто, але чоловіки дивилися лише у бік ефектних панянок, куди Катерині до них. А коли справа доходить до одруження, то вони обирають господарських та простих.

Зустріла вона свого судженого в кафешці. Вона не сподівалася на серйозні стосунки, але хлопець виявився серйозним і чесним. Павло на першому ж побаченні всю правду про себе і розповів:

– Я був одружений два роки, потім розлучився, дітей у мене немає. На розлучення подав, бо дружина наставила “роги”. Усі факти вказували на її невірність, тому я вирішив пробачити та відпустити. До колишньої дружини почуттів не залишилося, вона мені абсолютно байдужа. Але мої родичі її обожнюють, для них розлучення це щось погане. Вони не знають подробиць розлучення, я вирішив не виводити все це на осуд родичів і друзів.

Павло дуже гарно доглядав за Катериною. Вони вже збиралися заяву подавати, адже кілька місяців жили удвох на орендованій квартирі. І тут Павло вирішив познайомити нову наречену з мамою і татом, щоб вони змирилися нарешті з тим, що син полюбив іншу жінку.

Павло із Катериною приїхали на дачу до його батьків. Вони чекали в гості на сина одного, тому зовсім не зраділи приїзду гості.

Вони прийняли її дуже холодно, навіть не привіталися.

– Катерино, йдіть звідси, всі грядки мені потопчете. Ви колись розсаду в руках тримали? Ось Уляна наша була із золотими руками, все після неї цвіло та пахло. Хороша дружина у Павла, — наголошувала мама.

– Колишня дружина, мамо! – поправив її син.

– Дружина, може, колишня, але теперішня невістка.

Батько хлопця лише обдарував нову обраницю сина невдоволеним поглядом. Всі були налаштовані проти Катерини, вона відчувала цю розжарену і не добродушну обстановку.

Шукати спільну мову навіть не було сенсу. Коли Павло зрозумів, що нічого з цього не вийде, він узяв Катерину під руку і поїхав додому.

Дізнавшись про весілля сина, батьки підняли “бурю”. Вони довго намагалися відмовити Павла, навіть колишня дружина навідувалася, повернутись його просила. Родичі так образилися, що навіть на весілля не прийшли. Але за тиждень приїхали до молодят і заявили, що нібито усвідомили свою помилку.

Катерина того дня дуже хвилювалася і готувала найкращі частування. Чи знала б вона, що їй підготувала сімейка чоловіка. Свекри спеціально прийшли раніше, щоб зіпсувати підготовку до застілля.

– Стіл ще не готовий? А ось Уляна завжди холодні страви раніше подавала, знала, що ми надто пунктуальні, – з порогу заявила свекруха.

– А цей салат із майонезом? Уляна завжди про фігуру дбала, сама робила заправки з йогурту та сметани, – говорила сестра Павла.

– Нудно у вас, адже невістка була головою компанії, тамадою, а ти… – додав свекор.

Павло намагався поміняти тему, перевести все в жарт, але все даремно. А під кінець вечора сестра його взагалі знахабніла – покликала до них Уляну. Тут терпець у господарів уже урвався — усіх за двері прогнали. Мама образилася, тато глянув боком.

Якщо чесно, родичі і Уляну не надто любили, вони просто за всі роки змирилися з вибором Павла, а тут розлучення і нова пасія.

Потрібно просто перечекати, все має налагодитися. Адже все не правда: Уляна і майонез їла, і доставкою їжі користувалася і ніколи не розважала гостей у себе вдома. Але Катерина про це не знала.

Як вам така сімейка?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!