fbpx
життєві історії
Через деякий час я зрозуміла, що чекаю дитину. Я була на сьомому небі від щастя, повідомила йому. Він теж був щасливий, але особливих емоцій не проявив. Навіть в такі важливі для нас моменти, він, як і колись, ніколи не говорив, що любить мене. Жили ми добре, поки  він не став затримуватися часто “на роботі”

Матеріал відредагований журналістами сайту ibilingua.com

З чоловіком нас звели батьки. І довго не думаючи ми почали зустрічатися. Він одразу ж не був, як усі чоловіки. Він не дарував квіти, подарунки, навіть не признавався в своїх почуттях. Але я розуміла, що не всі чоловіки однакові у цих питаннях. Я вірила, що він любить вчинками, а не словами.

Я ніколи не була красунею, а він з ніжністю до мене ставився. Цього мені хватало. Він чекав, коли я здам іспити, щоб до нього переїхати, пропонував мені перевестися на навчання в його місто. Я, якщо чесно, довго сумнівалася. Склала іспити, поїхала на пару тижнів до батьків, за цей час він перевіз всі речі з орендованої квартири до себе, від батьків я переїхала жити до нього.

А вже через деякий час я зрозуміла, що чекаю дитину. Я була на сьомому небі від щастя, повідомила йому. Він теж був щасливий, але особливих емоцій не проявив.

Навіть в такі важливі для нас моменти, він, як і колись, ніколи не говорив, що любить мене. Жили ми добре, поки  він не став десь затримуватися часто. Декілька ночей не ночував вдома. Я страшенно хвилювалася. І через пару місяців він повідомляє мені, що зустрів ту єдину і кохану. Мене наче током вдарило. У неї троє дітей від попереднього шлюбу. У нас з ним перша дитина буде. На цей момент я була на шостому місяці.

Він переїхав до цієї жінки, а мене залишив жити в його квартирі. Обіцяв приїжджати і допомагати по можливості. Я хотіла йому щастя, хоч це все давалось мені дуже важко. Потім вирішила з ним обговорити всі моменти стосовно мене і дитини, обіцяв визнати батьківство і дати їй своє прізвище, робити спільні світлини, щоб в пам’яті дитини ми обидва були найкращими, незважаючи на обставини, що склалися.

Навіть після всього, що сталося, люблю я його всією душею. Він хотів, щоб я зустрілася з його коханою, щоб вона не ревнувала, коли він приходить до мене, словом, йому буде так спокійніше. Я місяць наважувалася на це.

Читайте також:БАБУСЯ, ЯК ТІЛЬКИ ПОЧИНАВСЯ ПІСТ, ЗАВЖДИ ГОТУВАЛА НАМ ЦЮ НАМАЗКУ З КВАСОЛІ. ПРОЙШЛО СТІЛЬКИ ЧАСУ, А Я Й ДОСІ ПАМ’ЯТАЮ, ЯК МИ З БРАТОМ БІГАЛИ НА КУХНЮ, ЩОБ НАМАСТИТИ НА ДОМАШНІЙ ХЛІБ ЦІЄЇ СМАКОТИ. Я ВЖЕ Й САМА БАБУСЯ, І СВОЇМ ОНУЧАТАМ ТАКЕ ГОТУЮ. ЇДЯТЬ ЗА ОБИДВІ ЩОКИ! В МАГАЗИНІ ТАКОГО НЕ КУПИШ

Зустрілися з нею в кафе, він мабуть трохи боявся, тому був неподалік. Моя умова була, щоб говорити з нею наодинці. Вона почала з виправдань, що спершу не знала, що у нього є жінка, ще й при надії. А потім він признався, що з дружиною не підходить характерами. І він все одно пішов би від мене, але допомагаючи з дитиною.

Тому вона вирішила дати собі і йому шанс бути нарешті щасливими. Я питала про все, що приходило мені в голову, звичайно попередньо я знала теми, яких хотіла торкнутися. Було боляче слухати, що залишив би мене все одно. Але я це знала, знала з самого початку, відчувала, що колись це станеться.

Його батьки на моїй стороні і не хочуть для нього іншу, але і переживають за нього. З любові до нього і до них я не хочу сваритися, нерви псувати під час вагітності мені теж не хочеться. Хочеться просто бачити його. І ось так опускаюся тепер до рівня коханки. До мене ще не прийшло розуміння, що він не мій. Мені здається, що він просто у відрядженні і скоро повернеться.

Дуже схожа ситуація у нього була років 10 назад. Там зустрілися дві жінки, були скандали. Зараз більш спокійні суперниці. До речі, чомусь я його до неї не ревную. Її діти його не приймають, як і в минулій сім’ї задовго до мене.

Подруги мені кажуть, що довго і з цієї він не буде. Знаю, до мене не повернеться, але чвсе одно маю надію. Зараз мені важливо бачити його і щоб він брав участь у вихованні нашої спільної дитини.

Можливо, він знайшов своє щастя. Мені навіть хотілося б допомогти йому знайти підхід до її дітлахів. Багато хто може сказати, що я ненормальна, заперечувати не буду. Як би не було важко, не бачу сенсу в боротьбі за того, хто кілька разів зраджував, і не лише мене.

Надіюсь, що Боженька допоможе пережити ці важкі для нас з дитинкою часи. І я також буду щасливою і коханою!

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Якщо бажаєте читати більше цікавих матеріалів – підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням ibilingua.com

facebook