fbpx
життєві історії
Через два дні після святкування дня народження мого похресника, пролунав дзвінок від куми. Я чесно не була до цього готова. А ще більше, не очікувала такого від власної доньки. З того часу ми не спілкуємось з кумою. Мені так соромно за Єву. Я просто замучилась. Мені прикро, що я пишу такі речі про власну доньку, але це правда

Мені 34 роки. Заміжня. У нас з Максимом двоє дітей. Старша дочка Єва – 12 років, і молодший син Остап – 2 роки.

В загальному моя проблема полягає в старшій дочці.

Єва, моя дочка від першого шлюбу, але коли ми узаконили з Максимом стосунки їй було всього два роки, він її удочерив. Чоловік дітей ніколи не ділив на твої і наші, любив одинаково.

Живемо ми добре. У нас своя квартира, невеличкий бізнес, який приносить хороший дохід.

У Єви є все: дорогий телефон, планшет, комп’ютер, їжа, екскурсії, кишенькові гроші. Якби ж я так жила в її віці…

Все почалось коли Єві було всього п’ять років. Перший раз Єва поцупила у моєї сестри 200 гривень. Коли ми спитали, де вона взяла, сказала що знайшла цю куп’юру на дорозі, коли йшла в сільський магазин (вона в той час була у моєї мами, бабусі, там і живе моя сестра Люся).

Ми тоді їй повірили і купили ляльку, яку вона давно хотіла. Коли дізнались правду, було так не зручно. Ми відчитали Єву. Думали, вона зрозуміла свою помилку…

Вдруге така ситуація сталася коли Єва ходила в третій клас. Також все сталося в селі у бабусі, але сума була пристойніша – вся бабусина пенсія.

Коли ми привезли доньку після вихідних додому, я розбирала її рюкзак і побачила там всю суму. В той час і зателефонувала з плачем моя мама, що пропала пенсія. Я маму заспокоїла, сказала, що гроші є і я їх поверну.

Після цієї ситуації ми разом ходили до психолога. Єва була наказана: тиждень без гаджетів, телевізора і кишенькових грошей.

І ось цього літа ситуація повторилася. В моєї подруги, а точніше сказати, куми (ми всією сім’єю святкували в неї дома день народження її сина, мого похресника) Єва поцупила золотий перстень, і навіть примудрилася з подругою здати його в ломбард.

Кума вчасно побачила пропажу, і повідомила нам. Ми натиснули на Єву, і вона у всьому зізналася. Пішли в цей ломбард і викупили коштовність. Благо, що ніхто його ще не купив.

Я була засмучена. Кума після цього випадку перестала зі мною спілкуватися. Мені так соромно і не зручно, але я її прекрасно розумію.

Звичайно ж після цієї ситуації ми взялись за гірші методи виховування. Чим ми її лише не лякали… Розповіли, яке майбутнє її чекає, якщо та не заспокоїться.

Останньою краплею стало те, що вона поцупила гроші з гаманця свекрухи.

Після цього я зрозуміла, що мене злить власна донька. Я стала бачити лише погані якості Єви. Я не хочу з нею спілкуватися, стараюсь не розмовляти, а бути в другій кімнаті. Крім того всього у неї постійні проблеми в школі. Я просто замучилась. Мені соромно за те, що я пишу про власну доньку, але це правда.

Єва з кожним днем стає все гіршою і гіршою. Я вже не знаю, як її виховувати.

Підкажіть, що робити? Чим лякати? Як з нею ще говорити?

Моїх сил вже немає…

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалась стаття, поділіться з друзями на facebook

You cannot copy content of this page