fbpx

Через два дні після того, як ми повідомили мамі, що в нас буде дитинка, вона постала на нашому порозі. – Ви нічого не знаєте про “9 місяців” і виховання дітей, і сьогоднішній інформації не варто довіряти. Ти не впораєшся одна, тому я тут, щоб тобі допомогти, – сказала мама. Ми з Борисом навіть не мали можливості, щось сказати в свій захист. Мама миттю зайняла кімнату для гостей, яку за кілька місяців ми планували переобладнати в дитячу. Але ми таки знайшли спосіб її позбутися

Я повідомила мамі, що чекаю дитину. Наступного дня вона з’явилася в наших дверях і перевернула наше життя з ніг на голову

Майже кожна жінка під час цікавого стану чи материнства сумнівається в собі. Але ці почуття пробуджує в мені рідна мама, яка намагається контролювати моє життя всі дев’ять місяців, і я, якщо чесно, починаю боятися найгіршого.

Коли я зрозуміла, що чекаю дитину кілька місяців тому, моя мама наче з розуму зійшла. Коли ми з чоловіком повідомили їй цю новину, вона п’ять хвилин сиділа мовчки, нічого не сказала, потім перевела розмову на зовсім іншу тему і не поверталася до теми мого цікавого стану до кінця вечора.

Ми з Борисом були спантеличені, але подумали, що добре, що вона прийняла це і зрештою, все в нас добре.

Спочатку ми хвилювалися, тому що моя мама завжди була дуже власницькою. Поки мені не виповнилося п’ятнадцять, вона не дозволяла мені гуляти з друзями після настання темряви. Взимку я практично не виходила з дому, бо це небезпечно.

Зрештою виявилося, що мама дуже схвильована. Через два дні після нашого оголошення вона з’явилася на нашому порозі з усіма своїми речами.

– Ви нічого не знаєте про “9 місяців” і виховання дітей, і сьогоднішній інформації не можна довіряти. Ти не впораєшся одна, тому я тут, щоб тобі допомогти, – просто повідомила вона мені.

Ми з Борисом навіть не мали можливості, щось сказати в свій захист. Мама миттю зайняла нашу кімнату для гостей, яку за кілька місяців ми планували переобладнати в дитячу.

За дві хвилини вона розпакувала речі й почала бігати по квартирі, вказуючи на все, що не так і що потрібно змінити до появи на світ дитини.

Я ніколи не могла сказати “ні” своїй мамі, протистояти їй і сказати їй, що те, що вона думає про моє життя, не обов’язково є правдою і що вона не знає, що для мене найкраще. Тож я стояла, дивлячись, як мати виносить посуд і столові прилади з кухні та стверджує, що вони можуть нашкодити дитині.

Коли через деякий час Борис прийшов з роботи, я лежала в ліжку і плакала, тому що на початку першого триместру відчувала себе найгіршою мамою в світі.

Я намагалася бути спокійною, але подальша “буря”, яку чоловік почав з моєю мамою, розлетілася не лише по квартирі, а й по всьому будинку.

Після кількох днів, коли ми намагалися її врозумити, мама визнала, що, можливо, переборщила, і виїхала, але її спроби давати непрохані поради та контролювати наше життя не припинилися.

Вона постійно з’являється в нашому домі без запрошення і намагається допомогти, але лише погіршує нашу ситуацію.

Зараз, коли я в декретній відпустці і чекаю дня “Х”, вона дзвонить мені не менше трьох разів на день і намагається нав’язати мені думку, що коли дитина народиться, я з нею сама не впораюся і тому вона мені потрібна.

Я боюся, що буде, коли дитина з’явиться на світ. Сподіваюся, мої найгірші передчуття не справдяться.

А як би ви реагували на ситуацію, яка склалася в мене з мамою?

Наперед щиро вдячна за любу вашу пораду!

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page