fbpx
життєві історії
Через два місяці після знайомства ми з моєю коханою дівчиною вирішили жити разом. Зараз знімаємо квартиру, обоє працюємо і пристойно заробляємо. Відразу домовилися з Нікою: за оренду і на продукти складаємося, а решта – за мій рахунок: відпочинок, ресторани. Не економили, хоча я пропонував відкладати на весілля. І ось Вероніка заявила, що весілля нам мають оплатити батьки. І це тоді, коли нам по 29 років. Я знаю, що моя мама не зможе сказати сватам, що не дасть гроші і що їх у них просто немає, а просто залізе в борги

Через два місяці після знайомства ми з моєю коханою дівчиною Веронікою вирішили жити разом. Зараз знімаємо квартиру, обоє працюємо і пристойно заробляємо. Відразу домовилися з Нікою: за оренду і на продукти складаємося, а решта – за мій рахунок. 

За цей час можна було б зібрати гроші на весілля, але Вероніка весь час говорила, що ще встигнемо, хочеться побачити світ. Відпустки проводили тільки за кордоном, гроші особливо не економили, по вихідним, щоб Ніка вдома не готувала, а відпочила, йшли в ресторан. Все це, ясна справа, коштувало грошей.

Коли справа дійшла до весілля, Ніка сказала, що торжество повинні сплатити нам батьки.

Раніше ми це не обговорювали, для мене було цілком очевидним весілля робити за свої гроші – мені вже 29 років і мені соромно просити гроші у своїх батьків! Тим більше я знаю, що у них немає такої суми. Але вероніка. з якою ми. до слова, однолітки, вже зателефонувала своїй мамі, і вони удвох так вирішили і вже призначили день, коли вони приїдуть до нас, зустрінуться з моїми батьками і про все домовляться.

Я знаю, що моя мама не зможе сказати, що не дасть гроші і що їх у них немає, а просто залізе в борги. Два роки тому у тата були проблеми зі здоров’ям і всі свої заощадження (ще й я трохи допоміг), вони витратили на його лікування.

Зараз тато отримує пенсію, та я не можу допустити, щоб вони платили за мене. Сказав нареченій, що частину грошей, які повинні дати на весілля мої батьки, я заплачу сам, але вона сказала, що це наші спільні гроші і чому це я сам вирішив розпоряджатися ними, адже ми вже майже сім’я!

За весь час ми через це перший раз посварилися, Ніка сказала, що так нечесно, що в такому разі будуть платити тільки її батьки.

Я запропонував відкласти весілля на півроку і зібрати самим ці гроші, щоб взагалі не брати ні в тих, ні в тих батьків, але вона сказала, що не збирається на всьому економити і сидіти вдома. Вона звикла до ресторанів, морів. гір, дорогого одягу…

Навіть не знаю, що робити, через два тижні зустрічаються наші батьки, хвилююся, щоб не вийшло сварки ще й між ними. Ну як мені переконати Ніку у своїй правоті? Адже ми повинні бути у всьому однієї думки, у всьому – разом.

Автор: Віталій

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook