fbpx
Шоу-бізнес
“Через два місяці війни, вона з Криму мені написала. Я тоді подумала, невже новин не читає, але окей”: Злата Огневич про своїх друзів з окупованого Криму

“Через два місяці війни, вона з Криму мені написала. Я тоді подумала, невже новин не читає, але окей”: Злата Огневич про своїх друзів з окупованого Криму.

Співачка Злата Огнєвіч, яка також брала участь і у реаліті-шоу “Холостячка”, повідомила, хто із кримських друзів написав їй і який відсоток громадян півострова підтримують Україну.

Співачка каже, родичів у неї там немає, оскільки її батьки туди просто переїхали, коли вона була маленькою. За п’ять місяців російсько-української війни їй написала лише одна подруга дитинства.

“На другий місяць мені написала подруга, спитала як я і що в нас. Напевно, новин не читала, але окей. Я написала – Мрію, щоб РФ здохла. Слава Україні! Вона відповіла – Героям Слава! І все, діалог на цьому закінчився”, – розповіла Огнєвіч.

Більше як за два місяці війни написала Златі й однокласниця. Тоді артистка була в Америці.

“Написала – Я бачу ти тут, в Америці, я тут поряд живу. Давай покатаємось на човні, я куплю манго. Я просто читаю це… Там не було, як я чи що. Кажу їй – Може ти не знаєш, але в нашій країні війна, у мене немає настрою кататися на човні і їсти манго”, – згадує Злата.

Каже, їй хочеться вірити в краще, тому думає, що близько 40% кримчан підтримують Україну і те, що вони повернуться до нашого складу.

“Це дуже важке та складне запитання. Знешкодженням Кримського мосту ми цього не вирішимо, але я за. За, щоб навіть кремля не стало”.

“Просто знешкодження Кримського мосту не вирішить усіх проблем. Війна – не лише ракети, обстріли, це також дипломатична робота та стіл переговорів… Для мене Крим – Україна, я хочу, щоб це запитання вирішилося. Крим процвітатиме з Україною”, – наголосила Злата.

Все буде Україна!

Фото – скріншот