fbpx
Шоу-бізнес
Через рік шлюбу та чотири роки стосунків зірка серіалу “Спіймати Кайдаша” Тарас Цимбалюк оголосив про розлучення зі своєю другою дружиною: “Війна – велике випробування”

Через рік шлюбу та чотири роки стосунків зірка серіалу “Спіймати Кайдаша” Тарас Цимбалюк оголосив про розлучення зі своєю другою дружиною, візажисткою Тіною Антоненко.

Нещодавно Тарас Цимбалюк розповів історію про те, як мама та бабуся його дружини Тіни перебували в окупованому Маріуполі. Тоді ніхто із шанувальників пари й уявити не міг, що між ними щось не так.

Але як виявилося, стосунки подружжя не витримали випробувань – через рік шлюбу та чотири роки стосунків Тіна та Тарас оголосили про розлучення.

Ми з Тіночкою більше не пара. Навіть після чотирьох років разом так буває: щоб продовжити лишатись щасливими, мусимо обирати окремі дороги, – написав в Instastories Цимбалюк.

Тіна також додала пост на своїй сторінці в Instagram і подякувала своєму вже колишньому чоловікові за час, проведений разом.

“Війна – велике випробування абсолютно для всіх пар, і деякі з них це випробування не проходять. Наша не стала винятком. З поваги до Тараса і до себе я не даватиму жодних коментарів (власне, як завжди)”, – написала Тіна.

Нагадаємо, у липні минулого року Цимбалюк та Антоненко стали чоловіком та дружиною, через рік після офіційних заручин. Весілля пройшло у Карпатах, у колі сім’ї та друзів.

Фото взяте з мережі