fbpx
життєві історії
Через рік спільного життя, чоловік почав розуміти, що з дружиною йому стало некомфортно. Та й вона, судячи з усього, з ним не через любов. Вона любила тільки себе. Годинами фарбувалася, потрапляла в салонах, кожен день влаштовувала шопінг. Поки дружина не чіпала його, все було більш-менш стерпно. Але у благовірної почали рости запити і претензії до чоловіка вона озвучувала все частіше і частіше. Дійшло до того, що через скандали чоловік частенько ночував на роботі

У Миколи було шикарне життя. Не з самого початку, звичайно. У молодості йому довелося і поголодувати, і самі макарони поїсти.

Наполегливість, упертість і працьовитість – завдяки цим речам він має зараз те, що має. Багатих батьків у нього не було, зв’язків теж. Сам, всюди сам. Стрижень зате був чоловічий, це напевно, і допомогло. Ну і везіння, куди ж без нього.

Бізнес став потихеньку йти в гору, потім раптом зробив різкий стрибок вгору і став розвиватися семимильними кроками. У цей час головне не піддатися ажіотажу, а утримати розвивається справа, як норовливого коня, уберегти від падіння. Що Микола з легкістю і зробив.

Остаточно вставши на ноги чоловік одружився. Вибрав для ролі майбутню дружини начебто цілковито підходила для цієї ролі дівчина – красива, струнка і розумну. Плоска тяга до неї у Миколи теж була присутня. Та й взагалі, сильно вибирати у нього не було часу – бізнес забирав левову його частку.

Десь через рік спільного життя, чоловік почав розуміти, що з дружиною йому стало некомфортно. Та й вона, судячи з усього, з ним не через любов. Вона любила тільки себе. Годинами фарбувалася, потрапляла в салонах, кожен день влаштовувала шопінг. Поки дружина не чіпала його, все було більш-менш стерпно.

Але у благовірної почали рости запити і претензії до чоловіка вона озвучувала все частіше і частіше. Дійшло до того, що через скандали чоловік частенько ночував на роботі.

В одну з таких ночівель в його кабінет зайшла Галя, прибиральниця – повна жінка. “Микола Олексійович, ну що ж таке, – без боязкості звернулася вона до начальника, – йдіть вже додому, відпочивайте. Скільки можна працювати. Що не подивлюсь, Ви все тут сидите”.

“Галя, а давайте вип’ємо?” – раптом несподівано заявив Микола. “А давайте”, – погодилася прибиральниця. Начальник дістав пляшку мартіні і розлив по келихах.

Поки вони випивали, Микола трохи краще придивився до “приятельці по чарціі”. Раніше, коли він зовсім не звертав на неї уваги, Галя здавалася йому повним, розмитим плямою. А зараз перед собою він бачив красуню. І не алкоголь послужив цьому приводом.

Чоловік і жінка, різні за статусом, сиділи за столом і розмовляли як справжні друзі. “Галя, а у тебе є мрія?” – ні з того ні з сього запитав Микола. “Так, я хочу подивитися місто”, – не соромлячись відповіла жінка. “Вирішено, завтра ж я тебе і покатаю”, – заплетаним голосом сказав чоловік.

На ранок, Галина та Микола прокинулися на одному дивані. Але не зробили вигляд, що не була вчора спільних посиденьок, а навпаки – посміялися над один одного.

Потім Галя пішла привести себе в порядок, а Микола подзвонив дружині і сказав, щоб та збирала речі і йшла геть. Все, дістала. Благо у них був укладений контракт і їй покладені копійчані відпускні.

У двері постукали. “Так-так”, – відповів Микола. У його кабінет увійшла Галя, одягнена не в звичну уніформу прибиральниці, а в елегантне, кавового кольору плаття. Те, що колись усім здавалося безформним тілом, насправді виявилося дуже красивим.

Але найголовніше, Микола був практично впевнений, що це його людина. Кому на це потрібні роки, а він зрозумів все за одну ніч. І тепер головному для нього було не втратити своє щастя.

А зараз він вперше залишить свою роботу посеред робочого дня і покатає по місту жінку своєї мрії…

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page