fbpx
життєві історії
Через свій цікавий стан колишня дружина мого Михайла повернулася в наше місто. У нього з цією Аллою є два сини. І ось вони стали до нас частенько навідуватися. Мій син дуже радий таким гостям, в них спільні інтереси. Та турбує мене інше. Замість того, щоб побільше часу приділяти синам, яких він так рідко бачить, Михайло шукає привід піти з дому. То в гараж, то на риболовлю, то в сауну. Все, лиш би не з дітьми

Через свій цікавий стан колишня дружина мого Михайла повернулася в наше місто. У нього з цією Аллою є два сини. І ось вони стали до нас частенько навідуватися. Мій син дуже радий таким гостям, в них спільні інтереси. Та турбує мене інше. Замість того, щоб побільше часу приділяти синам, яких він так рідко бачить, Михайло шукає привід піти з дому. То в гараж, то на риболовлю, то в сауну. Все, лиш би не з дітьми.

З Михайлом ми познайомилися на роботі, на той час я 3 роки була розлучена і виховувала сина. Чоловік теж був розлучений, його колишня дружина Алла, за словами наших колег, поки він був у відрядженні, забрала двох дітей і поїхала з новим коханим в інше місто, там подала на розлучення. Всі спроби чоловіка спілкуватися з дітьми заходили в глухий кут, мати налаштувала їх проти батька і вони, незважаючи на невеликий вік, говорили, що новий тато дарує їм дорогі подарунки.

Два роки тому ми зійшлися. Живемо добре, працюємо в одній компанії, після роботи повертаємося додому, разом готуємо вечерю, не ділимо роботу на чоловічу і жіночу. Мій син Устим часто гостює у батьків колишнього чоловіка, він у них один єдиний улюблений онук, вони на пенсії, свекруха колишня вчителька початкових класів, свекор лікар.

Я спокійна, сина підготують до школи до першого класу, і, якщо занедужає, не дай Бог – підлікують. Минулого літа, колишня дружина Михайла повернулася з животом сюди народжувати. Знайшла і нашу адресу, і телефон. Дізналася, що батько дітей одружився, і стала відправляти дітей до нас.

Я не була проти, сини мого чоловіка добре ставляться до мене, мій син, коли він не в гостях у батьків колишнього чоловіка, навіть радий їх приїзду. Тільки мій чоловік, батько дітей, абсолютно не радий їх бачити. Під різними приводами він став їхати на вихідні з дому: на риболовлю, в баню, в друга автомобіль заглох потрібно відбуксирувати, колезі меблі зібрати і т.д.

Помітила, що йде він з дому, тільки коли повинні приїхати або приїхали його діти. Не раз говорила з Михайлом, просила взяти синів на риболовлю чи в гараж з собою, сміється, що малі ще й не хоче їм соплі витирати.

Коли їх немає, ми проводимо вихідні разом, гуляємо, ходимо в кіно, просто катаємося на автомобілі вечірнім містом. У п’ятницю ввечері його сини приїхали до нас (у старшого сина почалися канікули), у нього відразу змінився настрій. Він весь вечір комусь дзвонив, мені сказав, що його запросили на кілька днів на риболовлю.

Ми вперше за два роки полаялися, я йому намагалася пояснити, що сини приїжджають до нього, до батька, а не до мене, чужої тітки. Михайло ще мене звинуватив, що я спеціально зробила так, щоб їм було в нас комфортно. На його думку діти мають проводити канікули в бабусі (матері дружини), а не в нього.

Він не хоче з колишньою дружиною, тещею і своїми синами спілкуватися, а я що – повинна? Інколи мені здається, що Михайло до мого сина набагато краще відноситься.

Як мені бути? Як заставити чоловіка полюбити своїх дітей?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!