fbpx
життєві історії
Через те, що моя дочка з подругою виїхала поки що в Австралію, чоловік не дозволяє мені зробити заповіт на Аню. Чоловіку Тимофію дісталася у спадок ця квартира від тітки

Через те, що моя дочка з подругою виїхала поки що в Австралію, чоловік не дозволяє мені зробити заповіт на Аню.

Чоловіку Тимофію дісталася у спадок ця квартира від тітки. Маленька, але майже у центрі нашого міста.

В нас троє дітей. Старшій дочці 21 рік, і їй з подругою випала нагода віїхати тимчасово в Австралію і попрацювати там. Синам – 13 та 7 років.

Самі ми живемо у гарній трикімнатній квартирі. Місця поки що всім вистачає.

Але з чоловіком ми уже майже розійшлися через цю спадщину. Я пропоную вже зараз, – адже невідомо, що буде далі, – зробити заповіт на доньку. Вона дівчинка вже доросла і самостійна, скоро будуватиме свою родину.

Аня через пів року планує повернутися. А ця наша трикімнатна згодом залишиться синам.

Чоловік вважає, що не варто так робити, заповідати квартиру дочці, яка виїхала. Він взагалі хоче продати тітчину квартиру та розділити гроші порівну між трьома нашими дітьми.

Я вважаю такий варіант зовсім нерозумним. Суми вийдуть такі, що придбати окреме житло для всіх дітей точно буде неможливо. Поки молодші підростатимуть, гроші просто лежатимуть на рахунках.

А Аня з них хіба машину не нову зможе купити. Я вважаю, що краще синиця в руках. Нехай хоч одна дитина буде точно забезпечена житлом, а вік хлопчиків ще дозволяє вирішити питання пізніше. До того ж, я вважаю, це буде додатковий стимул Ані повернутися в україну.

Чоловік думає, що в майбутньому між братами та сестрою не буде миру через цю квартиру. А я впевнена, що все буде нормально, хлопчаки ще до ладу не розуміють всю ситуацію, а згодом можна буде зробити щось і для синів, принаймні, розміняти нашу трикімнатну.

Доньку поки що в наші розмови та думки не присвячуємо. Хочемо спочатку самі ухвалити рішення. Тимофій проти мого варіанта ще й тому, що квартира вимагає серйозного ремонту, якщо туди переїжджати жити, а фінансів у нас зараз на це не досить.

Але ж Аня в Австралії працює, якщо їй сказати, що тут її чекає власне житло, вона й сама може заробити на ремонт.

Хочу послухати думку збоку, як краще вчинити. Чи варто далі переконувати чоловіка, чи змиритися та прийняти його бік? Може є ще якийсь зовсім інший варіант, якого я не бачу?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.