fbpx

Через це мама дзвонить мені і каже, що краще розлучитись, поки немає дітей. Недавно мені бабуся подарувала свою дачу під нашим містом, ми з Рівного. Я сказала чоловікові, що не хочу їх там бачити. Раптово запропонував продати дачу та його квартиру та купити двокімнатну. Я зрозуміла, що до цього його підмовляють

Усі роки шлюбу в життя нашої родини втручаються батьки. Я до заміжжя боялася, що свекруха налаштовуватиме чоловіка проти мене, як це було у моїх подруг. Але ніколи не могла подумати, що мої батьки будуть ще гіршими.

Від початку я зрозуміла, що не подобаюсь свекрусі. Було прикро. Оскільки ми жили окремо, мене це спочатку дуже непокоїло. Після того, як чоловік поговорить з матір’ю телефоном, завжди ставав дратівливим, міг навіть накричати. Потім вибачався, але образа накопичувалася.

Але не тільки я не сподобалася свекрусі, а й мої батьки. Суперечка почалася ще до нашого весілля. Потім все начебто налагодилося, але коли свекруха почала втручатися, намовляти на мене, моя мама з нею перестала спілкуватися. Тепер дзвонить мені і каже, що краще розлучитись, поки немає дітей.

Недавно мені бабуся подарувала свою дачу під нашим містом, ми з Рівного. Сама вона вже не можете її утримувати, а мої батьки мають свій заміський будиночок.

Батьки чоловіка вирішили, що їздитимуть на дачу разом із нами. Вони не мають своєї дачі. Але я сказала чоловікові, що не хочу їх там бачити. Тим більше, що скажуть мої батьки! Він передав мої слова своїй мамі.

Тепер я ворог номер один. Свекруха намовляє мого чоловіка не їздити туди, нічого там не робити, каже, що все це чуже.

Зараз, оскільки прийшла весна, я кажу, що треба трохи підправити будинок, прибрати територію, замінити паркан. Та й у самому будинку потрібно зробити хоч би косметичний ремонт. Адже бабуся через свій вік трохи його запустила. Я вже зараз планую все, відкладаю гроші.

Але чоловік раптово запропонував продати дачу та його квартиру та купити двокімнатну. Я зрозуміла, що до цього його підмовляють батьки.

Але вартість однокімнатної квартири та моєї дачі різна. Тому, погодившись на такий варіант, я впевнена, що свекруха запише квартиру чи на себе, чи на мого чоловіка. А я залишусь ні з чим.

Чоловік образився, сказав, що моя дача, і я можу робити з нею, що хочу. Але він не хоче про неї нічого знати. І як розрулити цю ситуацію? Аж спати не можу.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, ibilingua.com.

You cannot copy content of this page