fbpx

Через тиждень Валентина обмовилася своєму залицяльникові, що в п’ятницю у подруги весілля. Андрій, мабуть, відчув небезпеку і в середу повідомив Валі, що завтра вони йдуть подавати заяву. – Як? Я ж тебе не знаю! – вигукнула Валентина

Валентина вчителька початкових класів. Їй 29 років, вона скромна, не надто впевнена в собі, не красуня, але симпатична.  На обрії її життя ніколи не було чоловіків.

В один недільний грудневий день вона, як завжди, нудьгувала вдома на самоті. Телевізор дивитися не цікаво, непрочитані книги залишилися тільки про любов. Сидить Валя, в’яже чергову серветку і мріє: «От би зараз дзвінок у двері, а на порозі хороший чоловік, такий весь…»

Не встигла вона придумати продовження, як пролунав дзвінок у двері. Вона аж підстрибнула. Відкриває, а там незнайомий чоловік з квітами:

– Вітаю! Ви мене не знаєте, а я Вас знаю. І вже більше місяця щоранку проводжаю Вас до роботи. І ось нарешті вирішив з Вами познайомитися.

Валя буквально відкрила рот від несподіванки і навіть не знала, що сказати своїй мрії, яка так раптово ожила.

– Мене Андрій звуть, а Ви – Валя, я знаю.

Так красиво у них почався справжній цукерково-букетний роман. Щовечора Андрій з’являвся у Валентинина порозі і приносив якісь солодощі або квіти.

Андрію був 31 рік, він теж не красень, але цілком приємний злегка повненький чоловік. Він також був по натурі домосід, працював інженером на заводі, любив поїсти, почитати і що-небудь змайструвати вдома.

Через тиждень Валентина обмовилася своєму залицяльникові, що в п’ятницю у подруги весілля. Валя і подругам розповіла про Андрія. Вони жартома порадили Валі не виходити за нього заміж на цьому тижні, раптом вона з кимось ще на весіллі познайомиться.

Андрій мабуть відчув небезпеку і в середу повідомив Валі, що завтра вони йдуть подавати заяву.

– Як? Я ж тебе не знаю! – вигукнула Валентина.

– Зате я тебе знаю. І ми добре підходимо один одному, – впевнено сказав Андрій.

– Ну я так відразу не можу .. Мені ж треба подумати…

– Якщо ти відмовишся, то я зараз зніму пальто, ляжу на сніг, застуджуся і потраплю в лікарню.

Валя йому, звичайно, не повірила. Але Андрій зробив все так, як сказав. Вона не змола довго дивитися, як він лежить в одній сорочці на снігу, і погодилася.

У четвер вони подали заяву, а в п’ятницю Андрій повіз її знайомитися з батьками. На весілля подруги Валентина так і не потрапила. Зате відразу після Нового року вони одружилися.

…Можна припустити, що такий швидкий шлюб став б не довговічним. Але не в цьому випадку.

Зараз у них Валентини і Андрія два дорослих сина, троє онуків і скоро вони відзначать 30-річний ювілей весілля.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page