fbpx
життєві історії
Через якийсь час чоловік заявив мені, що його друг розлучається з дружиною. Для мене це було здивуванням, тому що людей, які більше підходять один одному, я не бачила, у них навіть жарти однакові. Я запитала, що трапилося. Виявляється, дружок його завів інтрижку з якоюсь дівчиною, вона від нього чекає дитину, дружина все дізналася і попросила його піти

У мого чоловіка є близький друг. Дружать вони давно і тому у нас завелася така традиція, проводити вихідні сім’ями. Не скажу, що з його дружиною ми подруги, просто вона цікава та приємна у спілкуванні людина.

Друга жартома ми називаємо ресторатором, хоча володіє він невеликими кафешками, але вже почав подумувати про ресторан. Із дружиною вони постійно влаштовують гастрономічні змагання.

Наприклад коли ми відпочиваємо у них на дачі, то повинні визначити за чиїм рецептом шашлик смачніше, так само з млинцями, салатами.

Загалом весело і душевно проводимо час, розказуємо анекдоти, співаємо пісні, після таких вихідних розумієш, що життя прекрасне і з нетерпінням чекаємо, коли знову можна буде зібратися разом, щоб розслабитися та відпочити від буденної суєти.

Але через якийсь час чоловік заявив мені, що його друг розлучається з дружиною. Для мене це було здивуванням, тому що людей, які більше підходять один одному, я не бачила, у них навіть жарти однакові. Я запитала, що трапилося. Виявляється, дружок його завів інтрижку з якоюсь дівчиною, вона від нього чекає дитину, дружина все дізналася і попросила його піти.

Незабаром друг чоловіка дізнався, що його дівчина обманювала про дитину, але продовжував з нею жити.

Я зателефонувала дружині друга запропонувавши зустрітися, але вона сказала що ще місяць тому поїхала до матері в інше місто, як приїде відразу зателефонує, сказала що б я не турбувалася про неї, у неї все гаразд. Ну гаразд, як то кажуть господар — пан.

Якось чоловік сказав, що друг запросив на дачу відзначити свій День народження. Я погодилася, було цікаво подивитися на його нову дівчину. Приїхали ми, на подвір’ї вже було накрито стіл, на мангалі смажилися шашлики, краса! Дивлюся друг сам над усім клопочеться, дівчину його ніде не видно, ну я запропонувала свою допомогу, на що він сказав, щоб я спокійно відпочивала.

Тут з будинку випливає модельного вигляду дівчина, в коротких шортиках і у носі діамантик. Таке тільки біля шикарного басейну місце, а не на сільській дачі.

Сіли ми за стіл, почали трапезувати ну і розмовляємо як завжди, про те – про це. Молода сидить у телефоні, тицяє в екран пожовуючи листок салату, нас для неї начебто взагалі немає.

Не знаю, як решті, а мені явно чогось не вистачає. Надвечір стало прохолодно і дівчина занурилася, що їй холодно і друг відповів, що треба було в джинсах їхати, у відповідь вона випалила що вона не сільська, одягати джинси.

Я нічого не маю проти села, але для мене це прозвучало як образа, бо на мені якраз таки були надіті джинси. По другові було видно, хоча він і намагався приховати, що дівчина ця йому надоїла, з нею нема про що поговорити, тільки як з примхливою дитиною, вічно потурати її капризам. Слава богу, настав час їхати додому.

Вдома я виразила, що ось як дивитися вбік і міняти своїх дружин на таких дівчат. Чоловік мене обійняв і сказав, що нам це не загрожує, а дівчина була така надута, бо Днюху хотіла відзначити в ресторані, а він її на дачу привіз.

Після цих подій минуло п’ять місяців і якось випадково я зустріла дружину друга. У неї був помітно округлений животик. Виявилося, що вона чекає дитину не задовго до того, як дізналася про зраду і вирішила все приховати, не хотіла, щоб він залишався з нею через дитину.

Я сказала, що її чоловік уже як два місяці тому розлучився з цією дівчиною, але виявилося вона і про це знає, він їй дзвонить щодня і просить повернутися до нього. Я спитала, як вона має намір вчинити.

Вона відповіла, що звичайно ж повернеться до нього, але не одразу, нехай ще трохи подумає, щоб більше не було поводу на всі боки дивитися.

Я її розумію, не можна після першої помилки відрубувати раз і назавжди спільно прожиті роки. Адже навіть у школі дається робота над помилками, а тут ще й нове життя на підході, яке доводить, що між цими людьми було і може бути ще й любов.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!