fbpx
Цікаве
“Червона кнопка” і руйнування: на що піде РФ, після “бавовнятка” в Криму! Відповіді одних з кращих екстрасенсів, тарологів та астрологів, на запитання, які найбільше цікавлять українців!

“Червона кнопка” і руйнування: на що піде РФ, після “бавовнятка” в Криму! Відповіді одних з кращих екстрасенсів, тарологів та астрологів, на запитання, які найбільше цікавлять українців!

Український астролог, таролог і екстрасенс відповів на найзатребуваніші запитання українців.

Сьогодні, 8 жовтня, на Кримському мосту сталося “бавовнятко”. Українці щасливі, а “сусіди” в чатах обговорюють “сумні обличчя”. Однак цікаво інше, що буде з Кримським мостом далі і чи отримає Україна відповідь за те, що трапилося?

“На міст буде постійно падати “бавовна”. Через тиждень цей міст можуть зробити, але він все одно приречений. Україна завдала удару спеціально вранці, щоб ніхто не постраждав, так як вихідний день і мало людей. І якраз до Дня народження Путіна, у якого закінчується життєвий шлях”.

Однак “головний” може різко відреагувати на “феєрверк”. А “віддати” він самі знаєте чим може – червоною кнопкою!

“Путін після вибуху мосту може застосувати “червону кнопку”.  Перш за все можуть постраждати батьківщина Зеленського – Кривий Ріг, а також Київ, Харків, Миколаїв, Львів і всі мости через Дніпро”, – додав Влад Росс.

Однак астролог вважає, що Крим все одно буде звільнений від загарбників. Це може трапитися вже в 2023 році.

“Якщо в листопаді буде палацовий переворот, то Крим ми повернемо шляхом переговорів. РФ віддає нам Крим, а з них знімаються санкції”, – наголосив Влад Росс.

Коли на Кримському мосту знову можна буде побачити “бавовненятко” – бачення Людмили Хомутовської

Тарологиня Людмила Хомутовська каже, що повністю цей міст не підірвуть.

“Кримський міст не буде повністю підірваний. Але ще має бути один приліт ракети, і тоді закінчиться війна. Цей “приліт” буде взимку”, – наголосила Хомутовська.

Однак півострів скоро повернеться до складу України. Хоча за “феєрверки” по мосту “сусіди” можуть завдати удару у відповідь.

“Війна зайде в Крим в 2023 році. Тоді ж почнеться поступове повернення півострова до складу України. Зараз активізується все, що любить робити Росія. “Головний” відповість нам за вибух Кримського моста ракетами та “шахідами”, – наголосила Хомутовська.

Також Хомутовська дала прогноз, коли українці будуть святкувати Перемогу!

“У 2023 році закінчиться війна. Швидше за все, це буде навесні”.

Макс Гордєєв наголосив, що росія неодмінно буде “віддавати” у відповідь за Кримський міст.

“Ситуація буде дуже насиченою. Перше, що випадає – це карта гніву, злості. Це говорить про те, що дуже багато людей зараз почнуть говорити про це, і після цього “феєрверку” починається дуже важкий період для Криму. Це була така точка відправлення дуже сильних змін саме в Криму. Як я і попереджав у своєму передбаченні про те, що саме росіяни підірвуть цей міст. Тобто ця ситуація виникла не так, як деякі кажуть, що це вандали або випадковість. Це запланована акція саме росіян. Але вони не розуміють, що ця ситуація зараз зіграє нам на руку”.

Які міста зараз в найгіршій ситуації через можливу “віддачу”.

“Росія 100% буде намагатися показувати, що вона щось нам зробить за це. Так, будуть якісь аспекти негативні, вона буде робити щось в нашу сторону, це 100%. Далі під загрозою Запоріжжя, Дніпро, Одеса і Київ може навіть. Вони дійсно можуть планувати якісь масові атаки. Треба бути в цих аспектах дуже і дуже обережними”.

Бережіть себе та своїх рідних!

Слава Богу!

Слава Україні!

Слава мужнім ЗСУ!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page