fbpx
Шоу-бізнес
Четверта дружина Віктора Павлика заявила про скасування весілля: “Чи могла я коли-небудь уявити, що мені доведеться скасовувати власне весілля?”

Четверта дружина Віктора Павлика, який недавно втратив молодшого сина, Катерина Репяхова заявила про скасування весілля.

Пара розписалася в столичному загсі ще 29 травня, а урочисто відзначити подію з друзями і близькими планували 18 серпня, навіть запросили 80 гостей. Катерина підібрала розкішне вбрання.

Спочатку свято переносили кілька разів з різних причин. А тепер вирішили скасувати. Про це розповіла Катерина в своєму Instagram. Вона пише, що причини і так всім зрозумілі.

«Чи могла я коли-небудь уявити, що мені доведеться скасовувати власне весілля? (Воно повинна була відбутися 18.08.20) – точно ні. Якщо ви помітили, я ніяк не коментувала цю тему, тому що всі відповіді вичерпні. Але в будь-якому випадку, ця історія має місце бути в нашому житті», – написала молода дружина Павлика.

За словами Катерини, вона не шкодує, що так сталося. Але ще сподівається надіти біле вбрання.

Нагадаємо, про роман Віктора Павлика та Катерини Репяховой стало відомо минулого літа. Виявилося, що закохані майже чотири роки приховували стосунки.

Передрук без згоди автора суворо заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, “Івона”.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook