fbpx

П’ять повсякденних звичок, які руйнують наш мозок

Десять хвилин спілкування в день підвищують розумові здібності.Так само, як і інші opгaни нашого тіла, мозок може страждати від різних факторів, причому часом навіть не зовсім очевидних, пише newsyou.info.

Як не дивно, на першому місці відсутність спілкування.

  • Bідсутність спілкування

Дослідження, проведені в Мічиганському університеті, показали, що навіть десять хвилин спілкування в день підвищують розумові здібності. Для цього зовсім не обов’язково виходити на вулицю і розмовляти з першим зустрічним – розмова по телефону з одним або родичем теж стимулює роботу мозку.

  • Занадто багато цукру

Згідно з дослідженнями вчених, велика кількість цукру негативно позначається на нейротрофічних факторів мозку, або BDNF, який відповідає за вироблення нейронів. Зокрема, BDNF дуже важливий для формування довготривалої пам’яті і навчання.

  • Відсутність зарядки для мозку

За даними вчених, пік максимальної “продуктивності” мозку досягається в 16-25 років, після чого повільно йде на спад.

Однак велике дослідження показало, що регулярні тренування мозку допомагають значно поліпшити його діяльність, причому навіть у тих людей, у яких з’явилися перші ознаки старечого нeдoyмства.

  • Чи не снідати

Відповідно до проведених досліджень, діти, снідають регулярно, набагато краще встигають у школі, особливо в точних науках. Відсутність сніданку викликає зниження рівня глюкози в крові, що, в свою чергу, негативно впливає на роботу мозку.

  • Фастфуд

Велика кількість фастфуда в раціоні і постійне переїдання негативно впливають на контакти між клітинами мозку, а значить, на навчання та формування короткостроковій і довгостроковій пам’яті.

Крім того, вживання фастфуду може стати і однією з причин депресії.

Читайте також: ЯКІ XВOPOБИ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ВОДА З КРАНУ

You cannot copy content of this page