fbpx
Цікаве
Чітко і без зайвої води: свіжий прогноз відомого таролога Людмили Хомутовської на вересень. Пані Людмилі довіряють тисячі людей, її прогнози мають зерно пради, як то кажуть. Вона знає, які події чекають на змучених українців: “Треба захищатися! Не буде стабільним”. Є хороша новина

Чітко і без зайвої води: свіжий прогноз відомого таролога Людмили Хомутовської на вересень.

Пані Людмилі довіряють тисячі людей, її прогнози мають зерно пради, як то кажуть.

Майстер езотерики та Таро Людмила Хомутовська дала нові прогнози на перший місяць осені та не лише.

Вона знає, які події чекають на змучених українців у вересні.

Вересень, за її прогнозами, не буде стабільним. Карти Таро пророкують: «Треба захищатися!» А це говорить про те, що «прильоти», як і раніше, будуть.

Головна тема першого місяця осені: йти упевнено до перемоги. Країна-окупант налаштована на переговори про мир. Це хороша новина. А все через те, що українська армія почне притискати супротивника з усіх напрямків. Однак у цей період буде багато наклепів на Україну.

На боці України стоятиме весь світ. Саме у вересні очікується максимальна згуртованість європейських країн, допомога надходитиме навіть звідти, звідки раніше її не було!

З фінансової сторони все буде не так райдужно, економіка у провалі. Ціни зростатимуть, причому швидкими темпами. Однак, можливо, будуть різні дотації для певних верств населення.

Енергобезпека буде під загрозою, але все ж таки ця галузь витримає, упевнена таролог. Будуть такі умови, із яких практично немає виходу. Можливо, зміниться енергосистема, і доведеться підлаштовуватись під нові зміни.

Крим увійде у стан хаосу, у вересні стабільності там не буде. На цій території цілкорм можливі воєнні дії.

Вірогідна плутанина з кримським мостом. Карти Таро дають підказку у вигляді Вавилонської вежі: начебто вона є, а начебто і ні. Будуть там якісь неполадки.

Щодо Херсонської області: з одного боку там будуть наступальні дії, а з іншого – рухи до нових берегів. У результаті Херсон повернеться до України. Але чи буде це точно у вересні чи пізніше — поки що невідомо.

«Змін на Миколаївщині поки не варто чекати. Там буде дуже нестабільно. На Запоріжжі буде гаряче. Про це писатимуть усі ЗМІ!» – заявляє Людмила Хомутовська.

Максимально важкі ситуації на Донеччині. Там буде багато втрат. На Луганщині також пройдуть багато боїв.

На першу столицю України, Харків, також чекають важкі ситуації. Там буде стабільно спекотно весь місяць.

А ось у Чернігові ситуація зміниться на краще.

З поганих новин: будуть «прильоти» у тих місцях, де до цього ще не було. Загроза ядерних атак досі нависає над Україною. Проте країна-окупант знає, що якщо вона використовує такі атаки, то отримає «відповідь» із Заходу.

Виходячи з прогнозів, розумію, що вересень буде не легшим за серпень. Буде загострення ситуації. Українцям треба бути готовим до боротьби та не падати духом. Як говорив цар Соломон: «Все минає, і це минеться!» – підсумовує пані Людмила.

Нам залишається сподіватися на Бога та молитися, щоб Господь уберіг Україну та весь світ. Треба вірити в ЗСУ, в перемогу добра над злом.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page