fbpx
Breaking News
Спізнився, не встиг попрощатися з живою. Уві сні Руслану хотілося підійти до бабусі, обійняти, поцілувати рідні натруджені руки. Але вона, хоч і стояла, здавалося, зовсім поруч, тільки він намагався наблизитися – віддалялася, танула в сірому тумані, і лише обличчя залишалося чітким. Руслан бачив, що бабуся хмурилася, дивилася на нього сумними очима. “Що я маю зробити, щоб ти мене простила? Щоб я сам себе пробачив?” – питав у неї і прокидався.
Обожнюю мамині пісні голубці з грибами та пшоном! Вони такі смачні, що навіть мій чоловік любить їх більше за звичайні. Такі голубчики здавна готують у нас на Полтавщині. Спробуйте!
Ці речі треба прати набагато частіше, ніж ми думаємо і робимо це. І ось чому!
Бабусині макові пиріжки – найсмачніша макова випічка, яку я куштувала! Як я ностальгувала за ними все життя! А тут, коли була у мами, зазирнула до старого, ще бабусиного зошита, а там – яке щастя! – цей рецепт! Мама за ним не пекла – їй завжди ніколи було. А я не втерпіла, і прямо вчора наготувала цілу гору бабусиних фірмових макових пиріжечків, а сьогодні від них лишилося всього купка. Така смакота!
Це надзвичайно смачний сирник, який може стати достойною альтернативою торту. Сподобається навіть тим, хто не дуже любить сир!
Політика
Чого чекати Україні від зустрічі Трампа і Путіна: названі три варіанти

Україні не варто розраховувати на успіх для себе від зустрічі президентів США і РФ Дональда Трампа і Володимира Путіна, однак не виключений варіант, що українське питання може бути розміняв на більш цікаві для американського президента питання – Сирія, Іран, КНДР.

Про це розповів “апостроф” експерт програми міжнародної та внутрішньої політики “Українського інституту майбутнього” Ігар Тишкевич.

“Мінімальний варіант, найкращий для нас – домовленість з вуглеводнів,” Північному потоку – 2 “, а інші питання не вирішені. І сторони роблять спільну заяву по Україні, що вони за якихось там миротворців на Донбасі”, – назвав він перший можливий підсумок переговорів.

Тишкевич вказав на проблему з можливою домовленістю між президентами США і РФ по миротворцям на Донбас – саме головне, щоб це питання розглядалося окремо, а не в купе з іншими.

“Середній варіант – домовленість щодо Сирії, КНДР, Ірану і більш-менш окреслений формат миротворців, але з розмитим мандатом. Це трохи гірше для нас, але далеко не найгірший варіант.

Чому для нас питання миротворців поганий в такому форматі? Для нас він важливий як питання, що розглядається окремо. А як тільки наше питання йде в пакеті, де один криза змінюється на інший, тоді ми в програшній ситуації”, – пояснив експерт.

Читайте також: КУРС ЄВРО В УКРАЇНІ ПАДАЄ, А ДОЛАР ЗАВМЕР

Він припустив, що існує ймовірність, що Трамп може “злити” Путіну Крим і в цілому інтереси України, наприклад, поступки щодо санкцій, в обмін на Близький Схід і КНДР, який у нього в пріоритеті.

“Максимальний варіант, один з найгірших для України – великий “договірняк”, коли кризи змінюються на кризи. Тобто США отримують російські поступки по КНДР, Ірану, можливо, “Північному потоку – 2” і Сирії, а Росія отримує поступки щодо санкцій , по Україні.

Причому найгірший варіант, коли США де-факто визнають контроль над Кримом і в пакеті з цим йде якийсь формат миротворців, Для нас це просто небезпечно з точки зору вибуху внутрішньополітичної ситуації. Чим небезпечний третій сценарій?

Влада змушена буде заявити, що вона в тому чи іншому форматі підтримує ці домовленості. А як відреагують кримські татари на заяви влади, що ми визнаємо, що найближчим енну кількість років Крим буде під контролем Росії, а ми не будемо робити різких рухів?

А ще позиція кримських переселенців, частини патріотичних правих сил”, – розповів Тишкевич.

Днями президент України Петро Порошенко розповідав, що не чекає сюрпризів від зустрічі Трампа і Путіна. Тема України буде однією з головних на переговорах президентів США і Росії, упевнений глава української держави.

Джерело.

Related Post