fbpx
Суспільство
Чого й слідувало очікувати: сім’ї російських окупантів переселяються в квартири українців, а росіянки не можуть натішитися від душу і мікрохвильовок – подробиці “великого переселення бурят”

Чого й слідувало очікувати: сім’ї російських окупантів переселяються в квартири українців, а росіянки в захваті у захваті від душу і мікрохвильовок.

Про це повідомляє видання Главком.

Зокрема, росіянки не можуть натішитися і радіють “красивому життю” у квартирах українців, які захопили їхні чоловіки.

Стало відомо, що родини російських окупантів переселяються на захоплені території Херсонщини та Запоріжжя. Вони живуть у квартирах українців, які втекли від війни.

З середини червня в Мелітополі, в Бердянську та Енергодарі відбувається “велике переселення бурят”. Мало не щодня туди приїжджає по кілька сімей російських військовослужбовців, пише видання.

За інформацією журналістів, розселяються новоприбулі в основному в новобудовах, в квартирах, де до повномасштабного вторгнення жили заможні люди.

Між собою буряти і якути хваляться тим, в яких умовах будуть жити їхні діти, і навіть посилають родичам в Росію фото і відео, як вони користуються зручностями в квартирах і будинках. Хваляться загарбники також і тим, що приймають душ через кожні 2-3 дні, хоча вдома милися тільки раз на тиждень.

Окупанти заселяють невідомих у будинки українців і під Маріуполем. Дружини окупантів, які все своє життя провели мало не в хижах і ходили прати на річку, в захваті від нових умов проживання. Їм неймовірно подобається спати на чистій постільній білизні і користуватися мікрохвильовками.

“Ми фіксуємо кожну сім’ю окупантів, яка прибула в наші міста, створюємо перелік адрес, де вони відтепер проживають. І хоча загарбники вважають, що знаходяться в цілковитій безпеці і далеко від лінії фронту, розслаблятися їм рано. Деякі “власники” нових квартир вже вирушили на той світ”, – розповіли представники партизанського руху в окупованих містах.

Раніше повідомлялося, що в тимчасово окупованому Херсоні російські загарбники шукають покинуті квартири, щоб незаконно заселити туди співробітників російської Федеральної Служби безпеки.

За інформацією офіційних джерел, працівники ФСБ завезли свої сім’ї в окуповане місто ще місяць тому. Весь цей час вони жили в готелях. Однак, очевидно, жити в готелях ївони втомилися і перейшли на затишні і облаштовані українські оселі.

Мирного всім і приємного літечка попри все!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.