fbpx

Чоловік і свекруха не дозволяють виходити на роботу, а я не хочу сидіти в декреті і перетворитися на домогосподарку. Синочкові вже 7 місяців, і я вимагаю від Артема найняти няню

Чоловік і свекруха не дозволяють виходити на роботу, а я не хочу сидіти в декреті і перетворитися на домогосподарку!

Так, навідміну від багатьох жінок, я не хочу ставати домогосподаркою і мрію вийти на роботу, а чоловік Артем не пускає. Каже, що досить заробляє і може собі дозволити прогодувати сім’ю. І його підтримує його мама, яка живе з нами в одному будинку поверхом нижче.

Але справа ж зовсім не в грошах! У мене дві вищі освіти і величезне бажання реалізуватися не тільки як дружина і мати, але і як професіонал.

У мене медичний диплом і кілька сертифікатів косметолога. Стежу за всіма новинками сучасної косметології, до народження дитини постійно підвищувала кваліфікацію, але розумію, що зараз без практики безнадійно відстану.

Артем же слухати нічого не хоче і докоряє мені тим, що заради кар’єри я готова закинути родину і дитину. А сам забув, так само, як і його мама, що нас з ним виростили батьки, які працювали і навіть лікарняний не завжди могли собі дозволити!

Не хочеться сваритися з чоловіком. Але і залишити цю ситуацію невирішеною я не можу. З кожним днем ​​накопичується образа і роздратування. Синочкові вже 7 місяців, і я вимагаю від Артема найняти няню. Не знаю, як переконати чоловіка і його маму, що в мене просто дах поїде від сидіння з дитиною вдома! Мої батьки мене підтримують, але вони живуть далеко, в іншій області, і допомогти мені нічим не можуть.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page