fbpx
життєві історії
Чоловік Клавдії Остапівни, Пилип Іванович, дуже багато працював. Він ходив на три роботи, а всі чесно зароблені фінанси відкладав. Своїй дружині і дітям він ніколи нічого не купував і вважав це зайвою витратою грошей. Двадцять років Клавдія Остапівна утримувала своїх дітей сама за свої заощадження. Те, що вчудив Пилип Іванович, досі обговорюють у нашому містечку

Чоловік Клавдії Остапівни, Пилип Іванович, дуже багато працював. Він ходив на три роботи, а всі чесно зароблені фінанси відкладав. Своїй дружині і дітям він ніколи нічого не купував і вважав це зайвою витратою грошей.

У подружжя завжди був роздільний бюджет. Двадцять років Клавдія Остапівна утримувала своїх дітей сама за свої заощадження. А її чоловік тільки працював і примножував свої доходи.

І ось одного дня Пилип Іванович захворів. Через деякий час йому стало так погано, що чоловік відчув – його час настав. Тоді він покликав до своєї постелі дружину і попросив пообіцяти йому, що вона збере всі його гроші, складе їх в коробку і покладе до нього в останню домівку. Клавдія присягнулася, що так і зробить. А що вона могла сказати чоловіку, з яким. по суті, прощалася назавжди?

Пилип Іванович полинув у засвіти зі спокійною душею.

Коли під час прощання з чоловіком Клавдія Остапівна вона підійшла до нього і поклала в його ногах коробку, за руку її схопила близька подруга Людмила Петрівна, якій Клавдія кількома днями раніше розповіла про прохання Пилипа.

– Невже ти послухала волю цього, вибач, скнари і дійсно поклала туди всі його гроші? – здивувалася вона.

– Я чесна і віруюча людина, ти ж знаєш, Людо. Як я могла вчинити по-іншому? Я взяла всі його гроші, поклала на рахунок в банку і виписала йому чек. Саме він лежить в коробці. Якщо Пилипу знадобляться його гроші, то нехай переводить їх знову у готівку, я буду не проти, – відповіла Клавдія Остапівна, а її подруга лише здивовано закліпала очима. Пізніше саме Людмила Петрівна розповіла про цей випадок своїй знайомій, а знайома – іншій знайомій, так про “заповіт” старого Пилипа Івановича дізнався і весь наш маленький райцентр.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page