fbpx

Чоловік любить смачно поїсти і намагалася спочатку догодити йому. Але супи або каші він не любить, йому подавай пристойний шматок м’яса, та ще й без жодного гарніру! Свекруха каже, що саме так і треба годувати мужика. Коли я сказала, що таке харчування занадто дороге і не корисне, і що на це йдуть всі наші гроші, Вадим відповів, що не має наміру економити на харчуванні, а я можу зменшити витрати на одяг і косметику. Я заробляю не менше, чому ж я повинна все витрачати на нього? Я ще не зустрічала таких людей, які б кожен день їли таку кількість м’яса

Одразу хочу сказати, що я не сиджу на дієтах, люблю солодке, але ненажери завжди викликали у мене неприємне почуття. Не думала, що у мене виявиться такий чоловік!

Я відразу зрозуміла, що чоловік любить смачно поїсти і намагалася спочатку догодити йому. Але супи або каші він не любить, йому подавай пристойний шматок м’яса, та ще й без жодного гарніру. Коли я сказала, що таке харчування занадто дороге і не корисне, і що на це йдуть всі наші гроші, Вадим відповів, що не має наміру економити на харчуванні, а я можу зменшити витрати на одяг і косметику.

Мене це образило, адже я заробляю не менше, аніж чоловік, чому ж я повинна все витрачати на нього? Я ще не зустрічала таких людей, які б кожен день їли таку кількість м’яса, за рідкісним винятком він може їсти його з картоплею.

Я намагалася робити котлети, голубці, щоб і м’ясо було, і економніше, але чоловік протестував, сердився, а одного разу ще задовго до вечері він поставив перед собою каструлю з котлетами і всі їх справді пожер без хліба. Вийшло, що мені залишилися одні макарони. Я почала обурюватися, говорити, що так чинять тільки егоїсти, але чоловік образився, сказавши, що я шкодую йому їжу.

Наші друзі перестали запрошувати нас на шашлики, і все з тієї ж причини. Коли в останній раз їздили до моєї подруги на дачу, чоловік з’їв майже все м’ясо, приготоване на всю компанію!

Мені було дуже соромно, а він усе на жарт перевів, сказавши: «Люблю поїсти, це у мене з дитинства». Всі промовчали, але я бачила, яке враження було у них від такого вчинку. Поскаржилася свекрусі, отримавши таку відповідь: «Де ти бачила, щоб чоловік не любив м’ясо? Так і треба годувати мужика!».

Ну, не знаю. У мене батько і два брати, звичайно, всі люблять смачно поїсти, але як звичайні люди, а не як мій чоловік. Що робити, не знаю. Вадим високий на зріст, а зараз ще і почав набирати вагу. Але вся справа в тому, що у мене пропали до нього всі почуття, взагалі неприємно біля нього бути, особливо, коли я бачу, як він їсть. Невже розлучатися, поки ще дітками не обзавелися?..

Автор: Ліля

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page