Ми з чоловіком і донечкою – звичайно родина з Києва. Живемо у спальному районі в двокімнатній квартирі. Чоловік мій Олег – захисник, зараз на фронті, молимося за нього й чекаємо.
Мої батьки живуть далеко, на Закарпатті, тому допомогти мені ніяк не можуть, навіть якщо би дуже хотіли. А от мама чоловіка – інша справа. Вона мешкає у білій Церкві, це зовсім недалеко від нас, до того ж часто букває в столиці.
Недавно сталася така ситуація. Я з донечкою Міланкою потрапила в стаціонар. Якраз в ці дні свекруха приїхала до своєї доньки та зятя, побула в них, відсвяткувала з ними день народження зятя.
Людмила Олександрівна пропонувала до нас у лікарню заїхати об 11-й вечора після дня народження. Я сказала, що то вже запізно.
Свекруха переночувала у нас вдома і поїхала додому у вівторок із самого ранку. Ніхто не дочекався мене з Міланкою з лікарні.
Мене тиждень не було вдома, купа сумок і речей, мала звикла на мені висіти, я не знала, за що хапатися. У квартирі з їжі – шаром покотити. У мене купа справ, а я не можу з малою нікуди вийти.
Допомога її в побуті мені абсолютно не потрібна. Невже не можна було залишитися, адже вона вже буле у нас у квартирі, хоч на пару днів, і просто провести час із онукою, і в цей час я залагодила б усі справи? При тому, що вона збиралася сидіти у Києві необмежений час – у неї тут друзів і родичів чимало.
Не розумію цього. Побула у зятя на дні народженні, для нас знайшовся час об 11 вечора, а потім поїхала. Натомість у суботу вона – знову у ще одних родичів на дні народження.
Невже на внучку, яка ще й не одужала до кінця і чекає тата-захисника, немає часу й бажання спілкуватися? От як після цього з нею підтримувати нормальні взаємини? Ви б змогли?
Передрук без посилання заборонено.
Фото ілюстративне, авторське.
Недавні записи
- Через халатність лікарів наша донечка відправилась на небо. Одному Богу відомо, що творилося в моїй душі. Не обійшлось і без допомоги спеціалістів. Незважаючи на те, що суспільство наполягало перегорнути сторінку і спробувати ще раз, я слухала своє серце. Діток в нас з Антоном так і не має. І все б нічого, якби не ця переселенка з трьома дітьми, за якими вона зовсім не дивиться. Одного разу я була з ними на майданчику. Олежик забруднив сорочку, а я хотіла йому допомогти
- Як тільки мами не стало, ми почали сперечатися з братом і сестрами, а всіх нас четверо, за спадщину. “З чого ти взяла, що цей перстень має належати тобі? Мама нераз говорила, що він мій!” “А ти думаєш, чого Андрій так до мами в останні дні приїжджав?” І це ще діло не дійшло до нерухомості. Колись, наша дружня сім’я, переросла у велику “бурю”. Все це тривало до того часу, поки не сталося найгірше – не стало нашої сестри Марти. На прощальній церемонії нас ніби осінило
- Я відмінила усі святкування в родичів, бо ювілей найкращої подруги не кожного року. І собі і дочці я купила гарні сукні і з нетерпінням чекала дня “х”. Та на диво, Юлька мене не запрошувала. Я вирішила піти до неї на чаювання і заодно дізнатися, де ресторан, на котру годину. Подруга ще з порогу зробила спантеличений вигляд. Таке завершення розмови я аж ніяк не очікувала. І я і дитина йшли додому не те слово – засмучені!
- Та скільки ж можна було Людці жалітися мені на свого Максима! Він такий хороший чоловік і людина! О я його й забрала собі, всі зусилля до цього доклала. Тепер в нашому райцентрі тільки про це й балачок, ніби в людей інших турбот і проблем немає, чудні. Моя подруга влаштувала своєму благовірному сцену, зламала квітку і ображалася на нього цілий день
- Мені вдалося зруйнувати стосунки Ігоря з Іриною. Ну не пара вона йому. Але якби я знала, що він зв’яжеться з тою Мариною, і в них навіть до весілля дійде, то б не робила того вчинку. Відразу ж вона мені видалась мутною, а на самому весіллі я це для себе підтвердила. Тільки шкода, що мій син сліпо не вірить моїм твердженням. Я ж на власні очі бачила ці “воркотіння”, коли подихати свіжим повітрячком вийшла