fbpx
життєві історії
Чоловік мій на фронті. Я з донечкою Міланкою потрапила в стаціонар недавно. Якраз в ці дні свекруха приїхала до своєї доньки та зятя, побула в них, відсвяткувала з ними день народження зятя. Людмила Олександрівна пропонувала до нас у лікарню заїхати об 11-й вечора після дня народження. Я сказала, що то вже запізно. В холодильнику – шаром покоти. Невже не можна було залишитися, адже вона вже буле у нас у квартирі, хоч на пару днів, і просто провести час із онукою, і в цей час я залагодила б усі справи

Ми з чоловіком і донечкою – звичайно родина з Києва. Живемо у спальному районі в двокімнатній квартирі. Чоловік мій Олег – захисник, зараз на фронті, молимося за нього й чекаємо.

Мої батьки живуть далеко, на Закарпатті, тому допомогти мені ніяк не можуть, навіть якщо би дуже хотіли. А от мама чоловіка – інша справа. Вона мешкає у білій Церкві, це зовсім недалеко від нас, до того ж часто букває в столиці.

Недавно сталася така ситуація. Я з донечкою Міланкою потрапила в стаціонар. Якраз в ці дні свекруха приїхала до своєї доньки та зятя, побула в них, відсвяткувала з ними день народження зятя.

Людмила Олександрівна пропонувала до нас у лікарню заїхати об 11-й вечора після дня народження. Я сказала, що то вже запізно.

Свекруха переночувала у нас вдома і поїхала додому у вівторок із самого ранку. Ніхто не дочекався мене з Міланкою з лікарні.

Мене тиждень не було вдома, купа сумок і речей, мала звикла на мені висіти, я не знала, за що хапатися. У квартирі з їжі – шаром покотити. У мене купа справ, а я не можу з малою нікуди вийти.

Допомога її в побуті мені абсолютно не потрібна. Невже не можна було залишитися, адже вона вже буле у нас у квартирі, хоч на пару днів, і просто провести час із онукою, і в цей час я залагодила б усі справи? При тому, що вона збиралася сидіти у Києві необмежений час – у неї тут друзів і родичів чимало.

Не розумію цього. Побула у зятя на дні народженні, для нас знайшовся час об 11 вечора, а потім поїхала. Натомість у суботу вона – знову у ще одних родичів на дні народження.

Невже на внучку, яка ще й не одужала до кінця і чекає тата-захисника, немає часу й бажання спілкуватися? От як після цього з нею підтримувати нормальні взаємини? Ви б змогли?

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page