fbpx
життєві історії
Чоловік, останнім часом, поводився дуже дивно. Затримувався допізна на роботі, став йти в іншу кімнату, відповідаючи на телефонний дзвінок. У нього збільшилися витрати. Ну все, думаю, бабу завів. Знаючи, що це дуже негарно, я все одно вирішила простежити за чоловіком. Взяла у подруги довгий плащ, купила капелюх з широкими полями і сонячні окуляри на половину обличчя. Гра в приватного детектива почалася

Чоловік, останнім часом, поводився дуже дивно. Затримувався допізна на роботі, став йти в іншу кімнату, відповідаючи на телефонний дзвінок. У нього збільшилися витрати. Ну все, думаю, бабу завів.

Знаючи, що це дуже негарно, я все одно вирішила простежити за чоловіком. Взяла у подруги довгий плащ, купила капелюх з широкими полями і сонячні окуляри на половину обличчя. Гра в приватного детектива почалася.

Чоловік, вийшовши з роботи, сів в машину і поїхав в протилежному від будинку напрямку. Я, перебуваючи в таксі прямо за його машиною, йому зателефонувала і запитала: «Де ти?»

– Рідна у мене завал на роботі, буду пізно, цілую, вибач – ніколи.

Ось улящий, думаю. Гаразд, зараз зустрінемося зі своєю коханці, тут то я вас тепленьким і візьму. Чоловік припаркувався біля квіткового магазину і вже через пару хвилин, вийшов звідти з букетом. Звичайно, такі букети купувати – ніяких грошей не вистачить, у дружини просити доводиться.

Чоловік під’їхав до звичайної дев’ятиповерхівці, з під’їзду вийшла жінка. Зрадник вискочив з машини, поцілував розлучницю і відкрив їй пасажирські двері. Мені ніколи не відкривав, а тут прямо розізлилася. Насилу стримавши порив вийти з таксі на розборки прямо зараз, я вирішила подивитися, куди відправляться голубки.

О, ресторан. Ще й наш улюблений. Ніякої фантазії у мужика – йде за перевіреною доріжці: квіти, ресторан. Далі що? Готель?

Парочка розташувалася за столиком і посміхаючись, весело цвірінькала. Але ж дамочка вже не першої свіжості. Фу, на мотлох потягнуло чи що?

Ось що йому мало? Красива, готую, голова не болить. Я замовила собі вина і спостерігала далі. Блін, він її що, моїм улюбленим вином напуває? Як тільки посмів, зрадник. А адже вдома мені посміхається, каже що любить. А сам?

Пара келихів вина додали мені хоробрості. Я рішуче встала і попрямувала в бік підступного зрадника і його супутниці. Підійшовши до їхнього столика і побачивши, що вони тримаються за руки, я вийшла з себе.

У пориві гніву, я схопила тарілки з їжею і перевернула їх вміст на голови цих людей.

Жінка схопилася:

– Ви що, божевільна? Ви що робите?

Я зняла капелюха, окуляри і сіла за їх столик, пославши чоловікові свою найчарівнішу посмішку.

– Не чекав, коханий? Тобі йдуть спагетті в волоссі. У мене на вухах така ж локшина висить? Втомився, працюєш, бідненький. Ти вже вибач, що відірвала тебе від «роботи», більше я тебе не потурбую. Ніколи.

Я встала і зібралася ефектно піти в захід, але була зупинена риком чоловіка:

– А ну сіла! Швидко!

Так що він собі дозволяє? Сидить, розпиває вино з якоюсь бабою в «нашому» ресторані, ще й на мене кричить, ніби це я йому зраджую. Я відкрила рот, щоб розповісти чоловікові все, що я про нього думаю, але не встигла.

– Лариса, ця жінка – моя мама. Мама, ця божевільна – моя дружина. Зазвичай вона себе так не веде, тому зараз вона сяде і пояснить нам, що за цирк вона тут влаштувала. Я слухаю.

Мама? Це його мама? Так, що я знаю про свекрухи? Коли чоловікові було 16, вона вийшла заміж і поїхала з чоловіком до Індії, залишивши сина зі своєю мамою. Справно дзвонила і переводила гроші. На наше весілля не приїхала, тому що доглядала за хворим чоловіком. Блін!

– Добрий день, МариноВікторівно. Рада з Вами познайомитися, багато про Вас чула. Прошу вибачення за це прикре непорозуміння, я все не так зрозуміла.

Свекруха з чоловіком переглянулися і засміялися.

– Браво, сину. Твоя дружина продовжила нашу сімейну традицію.

Коли напад сміху закінчився, чоловік розповів мені, що його мама при знайомстві з його бабусею, випадково пролила на свою свекруху тарілку борщу.

Я теж посміялася, за компанію. Так, бувають адже в житті збіги.

Після повернення додому, чоловік пояснив мені, чому приховав приїзд своєї мами. Їй від чоловіка залишилася хороша сума грошей і вона вирішила купити нам квартиру. Ось чоловік і мовчав, сюрприз хотів зробити. А я, придумали собі казна-що.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page