fbpx

Чоловік Паша у мене – приймак, прийщов до мене жити, значить. Ось і у мене живе таке щастя. Грошики за оренду Пашиної квартири ми вирішили не витрачати, а щомісяця відкладати. І тут раптом мій дорогий і коханий чоловік, каже, що це – мої проблеми. Він мені допомагати не буде. Грошей давати на всю цю стоматологічну нісенітницю, як він висловився, у нього немає наміру

Чоловік Паша у мене – приймак, прийщов до мене жити, значить. Ось і у мене живе таке щастя.  Стосунки недовгі наші, і цукерково-букетний період логічно завершилися весіллячком. Подарунки були скромні, як і весілля.

Подорожі ще не було. Запланували на наступний рік, і не куди-небудь, а на Шрі-Ланку.

А поки квартиру чоловіка в оренду віддали (у нього однокімнатна від бабусі залишилася), а у мене двокімнатна, але мама переїхала до бабусі, заодно і за бабусею доглядає.

І ось, ці грошики за оренду Пашиної квартири ми вирішили не витрачати, а щомісяця відкладати. Повинна була вже зібратися невелика сума за півроку. А тут у мене стоматологія терміново.

І треба два протези ставити. Як не крути, а зуби – не задоволення, а необхідність. І я, повернувшись від спеціаліста, показала чоловікові план лікування, і все там розписано по пунктах, включаючи і лікування, і установку…

І тут раптом мій дорогий і коханий чоловік, каже, що це – мої проблеми. Він мені допомагати не буде. Грошей давати на всю цю стоматологічну нісенітницю, як він висловився, у нього немає наміру.

Я йому нагадала, що у нас гроші є – ми ж квартиру в орнеду віддаємо. А чоловік свою лінію гне – це його квартира. І гроші його, і накопичуємо ми їх на подорож. А на такі мої витрати він не розраховував.

Слово за слово, кишеню не тягне, як і той запас.

Тут вже я не витримала, нагадала, що живе він, між іншим, в моїй квартирі. Посварилися, звичайно. Він грюкнув дверима, сказав, що ночувати не прийде.

Уже вночі прийшла від нього смс – він погарючкував, але і я не права. А я не знаю, що написати – я його розтерти готова. І раз вже ніч проходить без сну, полізла я правду шукати – які витрати можуть бути загальними, а які тільки особистими.

У нас в родині заведено, що якщо є якісь проблеми, то вирішуємо їх спільно. Можливо, що він не звик до цього. Адже Пашка навіть і не знає, що я зі своїх грошей оплачую всі витрати по квартирі бабусі, оскільки мама змушена була залишити свою квартиру, і переїхала до бабусі після нашого весілля.

У чоловіка в родині було все інакше, як виявилося, батьки відкладали свої гроші, але кожен окремо. на витрати загальні – на проживання (їжа, комуналка) – вони скидаються кожного місяця, а все інше приватне, де кожен сам по собі.

Так, ми всі такі різні. Але не до такої ж міри.

Написала чоловікові смс, що я буду «красиво» виглядати на білому пісочку пляжу без передніх двох зубів.

Він надіслав у відповідь два смайлика – чи то регоче, що я така буду «красива», то чи обіцяє вникнути в ситуацію. Сиджу, не сплю. Злюся і переживаю.

дякую, що прочитали. Але ж щось треба робити? Хочеться життєвої поради, але такої, щоб без втрати чоловіка, щоб родина збереглася.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page