fbpx
життєві історії
Чоловік перестав помічати в ній ту чарівну блондинку, в яку закохався в молодості, почав затримуватися на роботі, перебрався спати в іншу кімнату, а на вихідні втікав з дому з друзями. Спочатку вона заперечувала наявність проблем в сім’ї, потім намагалася їх не помічати, але в один прекрасний момент знайшла в соціальних мережах листування чоловіка з іншою. Аня не стала влаштовувати скандалів і істерик. Вона дуже сильно любила чоловіка і сина, щоб через якийсь інтрижки на стороні руйнувати сім’ю. Вона любила все і всіх навколо. Крім себе!

Шалено красива. Дівчина, про яку говорять: «Все при ній». Батьки дали їй чудове виховання і освіту. Шанувальники шикувалися в чергу, подруги заздрили, а майбутнє розкривало перед нею свої щасливі обійми.

Роман був з простої сім’ї. Тато зварювальник, мама бухгалтер. Звичайний хлопець, яких мільйони. Аня сподобалася йому з першої зустрічі. І він вже тоді зрозумів, що без неї просто не зможе далі жити. Під натиском Романа Анна здалася, і вони зіграли красиве весілля, за якою відразу послідувало народження сина.

Аня виявилася прекрасною дружиною і мамою: чудово готувала, підтримувала чистоту в будинку, займалася вихованням дитини і навіть не «виносила мозок» чоловікові. Колись весела і вітряна дівчина перетворилася в мудру господиню і берегиню домашнього вогнища.

Вона жила для сім’ї, якій віддавала всю себе без залишку. І якщо стояв вибір, купити щось собі або в сім’ю їй не доводилося довго роздумувати. Красиві сукні помінялися на постільну білизну, прикраси на затишні домашні дрібнички, а манікюр – на нові дитячі іграшки.

Згодом вона остаточно перестала стежити за собою, виправдовуючи це відсутністю часу. Раніше терміну вийшла з декрету і почала багато працювати, щоб допомогти чоловікові виплачувати кредит.

Дитина все частіше став спати в ліжку батьків – адже у нього кашель, ріжуться зуби, йому страшно або просто випадково там заснув. Аня сама не помітила, як її поглинула буденність, і вона остаточно перетворилася в «сіру миша».

Вона виявилася прекрасною дружиною-мамою і дружиною-домогосподаркою, але не змогла освоїти роль дружини-коханки.

Чоловік перестав помічати в ній ту чарівну блондинку, в яку закохався в молодості, почав затримуватися на роботі, перебрався спати в іншу кімнату (адже дружина спить з дитиною), а на вихідні втікав з дому з друзями.

Спочатку вона заперечувала наявність проблем в сім’ї, потім намагалася їх не помічати, але в один прекрасний момент знайшла в соціальних мережах листування чоловіка з іншою.

Ця дівчина була як дві краплі води схожа на неї в молодості…

Аня не стала влаштовувати скандалів і істерик. Вона була не так вихована. Аня дуже сильно любила чоловіка і сина, щоб через якийсь інтрижки на стороні руйнувати сім’ю. Вона любила все і всіх навколо. Крім себе.

Себе вона шкодувала і виправдовувала. Ревіла і згадувала, як все починалося, якими романтичними були їхні спільні світанки, як вона чепурилася на побачення, як збігала до нього з лекцій в університеті. Плакала і дивилася на своє відображення в дзеркалі.

Розтягнуті штани і футболка oversize, недоглянуті нігті і волосся з відрослими корінням, зібрані в пучок. А найголовніше – очі. Вони не горіли, вони були порожніми.

Це був погляд вже не юної закоханої дівчинки, а погляд дорослої, стомленої життям, жінки. У цей момент вона все зрозуміла і пообіцяла, у що б то не стало врятувати сім’ю і полюбити себе заново.

Аня прийшла до мене на курси макіяжу. Це була одна зі спроб подивитися на себе з іншого боку. Так ми з нею і познайомилися. Вона розповіла мені свою історію, адже з незнайомими людьми простіше поділитися своїм горем.

Робота була пророблена колосальна! Виплили проблеми з дитинства, величезна кількість образ на батьків і чоловіка. Ми вчилися прощати і приймати все з вдячністю.

Ми заново вчилися поважати себе, приділяти собі увагу і ставити свої інтереси на перше місце. Адже без гуртка по макраме дитина проживе, а без особистого часу і простору мамі буде дуже погано.

За ці два місяці Аня виросла духовно. Перетворилася зовні і наповнилася внутрішньо. І в один прекрасний день вона прийшла до мене з цукерками, розплакалася і довго дякувала…

Аня розповіла, що відносини в родині налагодилися. Роман дуже любить душі в своїй «новій» дружині, обсипає її компліментами і подарунками. А сплять вони тепер тільки разом. Удвох.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook