fbpx
життєві історії
Чоловік покинув мене з дитиною, але я вирішила дати йому ще один шанс. Виявляється, від нього втекла молода красуня до іншого і він хоче зустрітися зі мною. Я вирішила, що потрібно зустрітися і поговорити та й дочка без батька теж нудьгує. Після зустрічі я дозволила йому повернутися додому

Я думаю багатьох жінок кидали чоловіки, знайшовши десь молоденьку дівчину.

Одного разу рано вранці, чоловік пішов на роботу і більше не повернувся, просто подзвонив і сказав, що речі свої забере пізніше.

Я залишилася одна, з маленькою донькою на руках. Як же мені було погано, спочатку я просто плакала не знаючи, що я буду робити далі, але коли подивилася на свою маленьку донечку, то вирішила, мені є для кого жити далі і бути сильною.

У вихідні ми з донькою їздили в село до батьків, благо не далеко і машина є, могли дозволити собі такі поїздки.

Батьки, дізнавшись про нашу біду, дуже сильно мені допомагали. Адже на роботі платили мало, а на дитину завжди потрібні гроші.

Крім фінансової допомоги, вони підтримували мене морально. Після таких поїздок, мені ставало набагато легше.

Згодом чоловіка я пробачила або обіда просто вщухла, неможливо все життя, когось ненавидіти і жити цією ненавистю, стала дозволяти чоловікові бачитися з дочкою, але тільки під моїм наглядом.

Одного разу чоловік зателефонував пізно ввечері, я подумала, що він хоче домовитися про зустріч з дочкою на вихідні, але ні.

Виявляється, від нього втекла молода красуня до іншого і він хоче зустрітися зі мною.

Я вирішила, що потрібно зустрітися і поговорити та й дочка без батька теж нудьгує. Після зустрічі я дозволила йому повернутися додому.

Звичайно ж, зближення було довгим, він почав знову дарувати мені квіти і після двох місяців залицянь, я знову дозволила себе поцілувати.

Зараз ми живемо втрьох і чекаємо появи ще одного малюка. Чоловік зовсім змінився, навіть по роботі ні де не затримується, біжить додому до нас.

Як показує цей випадок, я думаю людям потрібно, іноді дати другий шанс.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!