fbpx

Чоловік поспішно виконує ці прохання. Але не проходить і півгодини як Тетяна знову незадоволена: – Сік надто холодний був. Зроби мені чаю і додай туди дві ложки меду. Тільки не переборщи, а то занадто солодко буде. Так, і лимона туди теж вичави, щоб відчувався кислуватий смак. – Тетяна перемикає канали телевізора в надії знайти що-небудь цікаве, поки її чоловік побіг виконувати її запит. Те принеси, це подай, туди сходи, це треба купити і інше, а якщо немає, то поїду від тебе до батьків. Чоловік її любить, тому і мириться з усіма примхами

А здалвалось, що ранок почався добре. Але як тільки проснулася дружина, почалися прикази.

– Принеси мені телефон, він на тумбочці в коридорі, – просить Таня свого чоловіка, – ще захопи в холодильнику сік і зроби бутерброд з сиром.

Чоловік поспішно виконує ці прохання. Але не проходить і півгодини як Тетяна знову незадоволена: – Сік надто холодний був. Зроби мені чаю і додай туди дві ложки меду. Тільки не переборщи, а то занадто солодко буде. Так, і лимона туди теж вичави, щоб відчувався кислуватий смак.

Тетяна перемикає канали телевізора в надії знайти що-небудь цікаве, поки її чоловік побіг виконувати її запит.

Випивши чаю і нарешті, визначившись з серіалом, Таня попросила чоловіка відкрити вікно, тому що в кімнаті занадто душно. Звичайно, чоловік моментально виконав нове прохання.

Зараз Тетяна чекає дитинку. Вже на третьому місяці. Чекають поповнення в родині, тому може здатися, що чоловік у неї саме тому такий добрий- виконує все, що вона не скаже. Це насправді і так. і не так.

Спочатку він з небажанням реагував на її прохання, але будучи прекрасним маніпулятором, Таня швидко організувала все так, як потрібно їй.

Те принеси, це подай, туди сходи, це треба купити і інше, а якщо немає, то поїду від тебе до батьків. Чоловік її любить, тому і мириться з усіма примхами.

Ось тільки недавно Тетяна поділилася зі мною своїми думками. Коли у них буде дитина, раптом він характером вийде як мама, таким же егоїстом.

Чи впорається чоловік разом з ними? Та й сама Тетяна, в такому випадку не стане трястися над дитиною, як чоловік над нею?

Її, як вона сама каже, з дитинства балували, так що не звично їй буде самої, коли в сім’ї з’явиться такий же примхливий чоловічок.

Подумавши про все це і розповівши це мені, Таня додала: «Я дитинку звичайно дуже чекаю, нехай зовнішністю на мене буде схожий, тільки б характером не в мене вийшов».

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page