fbpx

Чоловік просить, щоб я знову пакувала чемодани і їхала на заробітки в Італію. Я тільки від цього відійшла. Десять років пробула на чужині. Купила старшому сину квартиру, молодшому залишаємо будинок з ремонтом в селі, хоча він і цього не заслужив. Просто мої хлопці звикли жити на всьому готовому

Чоловік просить, щоб я знову пакувала чемодани і їхала на заробітки в Італію. Я тільки від цього відійшла. Десять років пробула на чужині. Купила старшому сину квартиру, молодшому залишаємо будинок з ремонтом в селі, хоча він і цього не заслужив. Просто мої хлопці звикли жити на всьому готовому.

Ми з чоловіком живемо в селі. В нас двоє дітей.

Від старшого сина вже маємо онуків, а ось молодший поки що з нами. Олег хороший хлопець, але зв’язався з поганою компанією. Він то працює то не працює. Просто звикла людина, що мама все на тарілочці під ніс піднесе.

Хочу сказати відразу те, що я десять років пропрацювала на заробітках в Італії.

Ще тоді була жива моя свекруха. Вона погодилася доглядати за дітьми. Іншого виходу не було, треба було якось давати собі раду.

Чоловік працював на “шабашках”, я на нього сильно не розраховувала.

І ось вже п’ять років, як я повернулася додому. Я тільки-тільки відійшла від життя на чужині. Але після корони і 24 лютого, чоловік майже не працює, а гроші то потрібні.

І ось Петро мене вже який день просить, щоб я знову пакувала речі і їхала в Італію. Каже, що іншого виходу немає.

Я поки йому чітко не сказала що їду. Я справді вже не в тому віці, але чоловіку байдуже.

Недавно він в гаражі зі своїм кумом сидів, і хвалився, що скоро все в нього буде добре, бо я поїду на роботу.

Читайте також: На день Києва ми поїхали з сім’єю до батьків, вони живуть за тридцять кілометрів від нас в селі. Коли ми з мамою залишилися наодинці, вона давай мене питати, чому я не спілкуюсь з братом, який живе в Криму. Як вияснилось, дружина Діми звинувачує у всьому мене. – Він старший і повинен бути мудріший!

Якщо чесно, то я розумію, що до пенсії ще довго. Але це не вихід. Мені вже не сорок і навіть не п’ятдесят. Я буду там горбатитись, а чоловік з сином тут буде ці гроші на друзів тринькати.

Десь інші чоловіки роблять все для того, щоб забезпечити свою сім’ю, а ось мої два сіли мені на шию і звісили ноги.

Навіть не знаю, що робити. Не хочеться звичайно. Але розумію, що іншого виходу в мене немає…

Автор Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page