fbpx
життєві історії
Чоловік приносив в будинок копійки і приховував свою реальну зарплату від дружини. Виявляється, у нього завжди було багато грошей, але не для сім’ї, а для особистих потреб!

Одна моя знайома днями викрила чоловіка у брехні. Виявляється, у нього завжди водилися гроші, але не для сім’ї, а для особистих потреб.

Олена з Мішею прожили разом чотири роки. Грошей у них в сім’ї завжди було небагато, а після народження дочки їх стало зовсім не вистачати.

Міша працював адміністратором в якомусь ресторані, але отримував трохи – зарплати ледь вистачало на їжу і памперси для малятка. Олена, ясна річ, не працювала, сиділа вдома з дитиною.

Вона економила буквально на всьому, а вже про те, щоб купити щось для себе не могло бути й мови. А ось Міша, виявляється, ні в чому собі не відмовляв.

Олена розбирала зимовий одяг і вирішила привести її в порядок, перед тим, як прибрати їх у шафу.

В одному з кишень чоловіка вона виявила кілька чеків на досить великі суми – вони не могли собі дозволити такі витрати. Увечері, коли Міша повернувся з роботи, Олена влаштувала йому допит.

Спочатку чоловік намагався відмовлятися, але потім все ж зізнався, що це чеки від покупки годиннтка і костюма.

А на питання звідки у нього такі гроші, він відповів, що заробив. Він, бачте, повинен виглядати пристойно на роботі, а не як халамидник.

Ніхто і не сперечається, але купувати костюм за такі великі гроші, коли твоя дружина намагається одягнути дитину і прогодувати всю сім’ю на цю суму в місяць, це вже занадто.

Не вкладаються в голові! Хіба це нормально, коли чоловік приховує гроші від дружини?! Тим більше, коли в родині маленька дитина.

Фото ілюстративне з вільних джерел.

You cannot copy content of this page