fbpx
Суспільство
Чоловік руслани Писанки Ігор Ісаков зробив заяву про причину, через яку овдовів: “У Русі був він, агресивна форма і трохи запущений”. Ісаков також повідомив, де і коли відбудеться прощання з українською актрисою

Чоловік руслани Писанки Ігор Ісаков зробив заяву про причину, через яку овдовів: Ісаков також повідомив, де і коли відбудеться прощання з українською актрисою.

Чоловік української ведучої та актриси Руслани Писанки Ігор Ісаков 21 липня у Facebook повідомив причину, через яку пішла з життя його дружина.

“У Русі був він, на жаль, агресивна форма і трохи запущений. Але так, як боролася вона, я не зміг би. На жаль, імунітет не витримав. Кінець і кремація”, – написав він.

Ісаков також повідомив, що прощання з Русланою Писанкою відбудеться у місті Кайзерслаутерн у Німеччині. Після цього прах артистки буде доставлено до України.

“Про місце і час похорону в Києві напишу додатково. Безмежно вдячний усім. Мій стан зараз опишу синонімами: розчавлений, зламаний, знищений. Знаю, що це ніколи не сподобалося б дружині”, – підсумував він.

Співчуваємо пану Ігорю і бажаємо Руслані легких хмаринок.

Нагадаємо, Руслана Писанка народилася 1965 року в Києві. Актриса – лауреат Державної премії України імені Олександра Довженка за акторську роботу у фільмі “Москаль-чарівник”, володарка ордена Святого Володимира. Працювала ведучою на каналі “1+1”.

Руслану Писанку сміливо можна назвати цілою епохою українського телебачення, яка несла в наші оселі позитив і гарну погоду.

Ісаков та Писанка разом із 2009 року. Дітей актриса не мала.

Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну Писанка поїхала до Німеччини. Після переїзду за кордон в Україні не стало її матері.

Писанка приховувала свій діагноз від колег та друзів. Про те, що актриси більше немає, стало відомо вранці 19 липня.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.