fbpx
життєві історії
Чоловік, сестра і забута записка на столі

Ми були молоді, у нас була маленька дитина, і жили ми у моїх родичів. Дві кімнати в невеликому дерев’яному бараку. Одну займали ми з чоловіком і дитиною, в інший жив мій двоюрідний брат з сім’єю. Джерело

Працювали ми в радгоспі, чоловік трактористом, а я на будівництві маляром-штукатуром. Дитина ходила в ясла, але постійно хвopiла і я часто сиділа з ним будинку на лікарняному.

Мої батьки жили далеко, і допомогти нам тут ніяк не могли. Мама запропонувала привезти дитину до них, щоб він там пожив якийсь час і підлікуватися. Все ж клімат підходив йому більше.

Так і вирішили, я поїхала з сином до батьків, а чоловік залишився працювати. Через тиждень я повернулася додому. Дружина брата сказала мені, що до них приїжджала наша сестра і, так як у них її розмістити було нікуди, то вона ночувала в нашій кімнаті.

Спала, як мені сказали, вона на нашому ліжку, а мій чоловік на підлозі. Ну, приїжджала і приїжджала, вона ж сестра.

На наступний день з ранку я пішла на роботу, а ввечері вирішила зробити прибирання в кімнаті, все ж мене не було цілий тиждень, і чоловік не особливо старався, щоб був порядок вдома.

Читайте також: Навіщо люди зберігають мило, яким омивають нeбiжчикiв

Коли прибирала на журнальному столі, побачила якийсь клаптик паперу. Спочатку хотіла зім’яти і викинути в сміття, але потім подумала, раптом щось потрібне. Почала читати і все більше входила в ступор.

Це була записка від моєї сестри моєму чоловікові. У ній вона писала, що все, що між ними було – це помилка і більше ніколи не повинно повторитися. Ще вона просила його спалити цю записку, щоб я випадково її не прочитають і не дізналася про їхній зв’язок.

Ось такий парадокс! Я її випадково знайшла і дізналася про їхній зв’язок. А чоловік просто не знав про цю записку. Він її не побачив в тому бардаку на столі, який влаштував за тиждень моєї відсутності.

Описувати з’ясування відносин з чоловіком і сестрою я не хочу, пройшло вже дуже багато років. Але тоді версія чоловіка звучала наступним чином – вона сама мене спокусила. А версія сестри – він мене змусив.

З чоловіком після цього випадку ми прожили недовго, розійшлися. Ну а з сестрою зараз ми в хороших відносинах і минуле не згадуємо.

facebook