fbpx

Чоловік Валі заробляв гроші в сусідніх країнах, дома бував рідко. Валя поставила собі за мету, виховати і вкласти в дітей все найкраще. Сама вона з дуже бідної сім’ї, в дитинстві добряче набідувалася, тому зареклася, що її діти так жити не будуть. І ось телефонує якось їй вже доросла донька, і просить посидіти з онукою, та все кинула і поїхала, а в кінці отримала за це “віддяку”

Чоловік Валі заробляв гроші в сусідніх країнах, дома бував рідко. Валя поставила собі за мету, виховати і вкласти в дітей все найкраще. Сама вона з дуже бідної сім’ї, в дитинстві добряче набідувалася, тому зареклася, що її діти так жити не будуть. І ось телефонує якось їй вже доросла донька, і просить посидіти з онукою, та все кинула і поїхала, а в кінці отримала за це “віддяку”.

***

Вчора прийшла сусідка і почала розповідати про своє життя. Вона заміжня, у неї 2 дорослі дочки, 4 онука.

Вона росла в бідній сім’ї, батько їх кинув і особливо не займався, вся турбота лягла на плечі матері, яка крутилася як могла.

Валя розповідає, що життя у неї було важке, часто вони не доїдали. Тому вона дала собі слово, що коли у неї будуть свої діти, то вона зробить все для того, щоб допомагати їм, оберігати їх.

Треба визнати, що сусідка своє слово дотримала, вона робила і робить досі все для того, щоб допомагати своїм дочкам. Вона навіть писала за них конспекти, коли вони навчалися в університеті, повністю їх забезпечувала, готувала, прала.

Валя все життя пропрацювала медичною сестрою в навчальному закладі, а чоловік їздив на роботу в сусідні країни. Як ви могли зрозуміти, фінансовим забезпеченням повністю займався чоловік, так як на зарплату медсестри не можна розгулятися, а Валя повністю себе присвятила дочкам.

Донечки у Валі виросли. Сусідка з чоловіком кожній з дочок організували шикарне весілля, кожній подарували певну суму на покупку житла.

У старшої доньки з’явилися діти – 2 хлопчики і їй потрібна була допомога.

Дочка виходить з декрету на роботу. Валя приймає рішення про переїзд до старшої доньки, водить одну дитину в дитячий сад, іншу в школу. На вихідних їздить до іншої дочки, допомагає з дитиною.

Зараз старша дочка носить під серцем третью дитину і вийшла в декрет. Знаєте, що вона сказала своїй мамі? За словами дочки: “Мамо, ви вільні, зараз ми самі впораємося, можете їхати до себе додому”.

Сусідка була здивована, так як не очікувала, що стане непотрібною для своєї дочки і та їй вкаже на двері. Однак їй і раніше дочка з чоловіком натякали на те, що їм особливо і не потрібна допомога, вони самі справляються.

Але ж сусідка дала собі слово, що буде завжди допомагати дітям, а тепер ходить і дується на старшу дочку і її чоловіка.

Як ви думаєте, чи потрібно сусідці ображатися на дочку з зятем?

Або ж їй потрібно було думати про себе більше, а не надриватися і допомагати доньці, яка і сама справлялася?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page