fbpx

Чоловік, як тільки це почув, то одразу ж сів на найближчу електричку і подався до області. Зустрівся з сином і поговорив по-чоловічому. – Ти диви, яким когутом став! Ти згадай, яким ти був до весілля. Та ці люди з тебе людину зробили, а ти їм ось так, в душу тепер плюєш? Хіба справжні чоловіки так роблять?

Живемо ми в селі. У нас з Мироном двоє синів. Двоє вже одружені, є дітки. І все б нічого, якби в житті молодшого сина не було однієї ситуації.

Коли Василь сказав нам, що одружується, ми були щасливі. Я чомусь хвилювалася за його долю. Розумію, що не можна говорити про своїх дітей так, але що є то є. Обділив Бог Василя красою. Високий, ніс горбинкою, веснянки і руде волосся. Чоловік каже, що Василь вдався в його бабусю.

Він не був і досить розумним, вчився на трояки, але після школи закінчив училище і Мирон влаштував його працювати провідником в електричці.

Коли я дізналася, що Василь одружується на міській дівчині, вона з досить багатої і впливової родини, я була дуже щаслива.

Жили вони окремо. З ‘явилося двоє діток. Ми душі в них не чули. Дуже талановиті внучата. Онук футболіст, а онучка танцівниця. В свої десять років вже пів світу об’їздила.

Та одного дня на мене наче крижаної води хтось вилив. Невістка подзвонила і повідомила, що розлучається, бо наш Василько зустрів іншу жінку, і зрозумів, що це кохання всього його життя. Такого він ніколи не відчував, і не покине своє кохання нізащо.

Чоловік, як тільки це почув, то одразу ж сів на найближчу електричку і подався до області. Зустрівся з сином і “нагнав до голови розуму”.

– Ти диви, яким когутом ти став! Ти згадай, яким ти був до весілля. Та ці люди з тебе людину зробили, а ти їм ось так, в душу тепер плюєш? Хіба справжні чоловіки так роблять?

Після всього Мирон повернувся додому і мене заспокоїв.

З того часу я жодного разу не чула про цю нову дівчину.

Діти живуть в мирі та злагоді.

До чого це я, скажете ви? Інколи потрібно батькам вмішатися в долю дітей, і наставити їх на шлях істинний, і нічого, що це було в такий спосіб. Головне – це їх щаслива сім’я.

Миру, злагоди та любові вам, дорогі мої!

Автор – Наталя У

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – court.gov

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page