fbpx
життєві історії
Чоловік зібрався в подорож без мене і дітей. На гроші, яких у нього немає!

У мого чоловіка є думка, яка завжди викликає у мене посмішку. Мій благовірний все мріє знайти де-небудь чемодан, набитий доларами.

Я кожен раз у нього цікавлюся, невже у власника таких грошей, навіть якщо припустити, що можна бути таким тюхтієм – втратити їх в громадському місці, не знайдеться способів знайти того, хто їх привласнить?

Він мрійливо закочує очі і повідомляє, що вже він би придумав спосіб нейтралізувати таку загрозу. А я сиджу і тихо радію, що у нас немає таких дурнів – носити з собою у валізі силу-силенну грошей і втрачати їх де попало.

Одного разу сидимо на кухні, він знову починає розмірковувати на тему того, як чудово змінилася б його життя, якби він став володарем таких грошей. Вирішила йому підіграти і питаю:

– А що б ти став робити, якби вони в тебе були?

– Ну, я б відправився подорожувати, – задоволено посміхається чоловік. – Об’їздив б весь світ, починаючи від Європи. Обов’язково б побував в Америці (хоча він там уже був), відвідав би самі невідомі і важкодоступні туристичні визначні пам’ятки. Може, пожив би в монастирі в Тибеті рік…

– Треба вважати, у нас з тобою дуже щасливий шлюб, якщо ти зібрався звалити від нас в Тибет або не знати куди, – фиркнула я.

– Та ти не так зрозуміла, – почав виправдовуватися чоловік. – Я просто хотів сказати, що хотів би змінити обстановку, відволіктися від своїх замовників і взагалі, хіба подорожувати це погано?

– Ну, раз ти зібрався в далекі краї, де нам тоді бути? Мені, наприклад? Взяв би мене з собою? Я адже теж не проти подивитися світ.

Тут він дивиться на мене здивованими очима і видає:

– Якщо ти поїдеш зі мною, хто буде допомагати дітям з уроками? Твоя мама ж не знає англійської, та й математику Ритці ніхто не пояснює, як ти…

Коротше, я випала в осад від його слів. Він зібрався їхати не знає куди на гроші, яких у нього немає, причому без мене і дітей…

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.

You cannot copy content of this page

facebook