fbpx
життєві історії
Чоловіка треба чекати вдома, а не біля роботи

Він – звичайний офісний працівник. До 8.00 приходив на роботу, а о 17.00 – з роботи. Іноді затримувався ненадовго, щоб розібрати документи.

Але всякий раз, коли він виходив за територію підприємства, його чекала дружина з дітьми. Хлопчик і дівчинка років 4-5. І всі разом вирушали додому.

Хто не знав всієї ситуації, міг подумати, що просто дружна сім’я: дружина з дітьми зустрічає чоловіка. Але це на перший погляд все виглядало так мило. Насправді, дружина Анджела чекала чоловіка, щоб після роботи він «не відхилився» від курсу, а тільки строго додому.

Його дружині не було і тридцяти, вона була симпатичною, цілком привабливою молодою жінкою. І тільки її прогулянки біля воріт нашого підприємства псували всю картину їхнього сімейного життя.

Аркадій, знаючи, що дружина як завжди чатує біля воріт, намагався не затримуватися. Але іноді ми відзначали дні народження колег. І оскільки в колективі у нас багато молоді, то свята проходили завжди весело.

Трохи випивши, Аркадій веселився, як дитина, немов «відпускав» себе погуляти. Він міг заспівати пісню, розповісти анекдот, потанцювати, посміятися. А потім, раптом глянувши на годинник, злякано підскакував зі словами:

– Мене ж Анджелка чекає! – Швидко збирався і залишав нашу компанію.

Дружина і правда увесь це час, як вартовий, прогулювалася біля воріт прохідної. Причиною супроводу чоловіка додому були ревнощі. Як ми потім зрозуміли, Анджела боялася за свого чоловіка-красеня.

Аркадій і справді був видним чоловіком: високим, широкоплечий, карооким брюнетом. Мабуть, зустрічаючи його після роботи, дружина вважала, що збереже сім’ю, в якій ростуть двоє дітей.

Але одного разу вийшли ми за ворота, а разом з нами Галина Петрівна – наш найстарший працівник пенсійного віку. Підійшла вона до Анджелі і сказала:

– Чоловіка треба чекати вдома, а не коло роботи вартувати.

– А вам яке діло, де я його чекаю? – запитала Анджела. – Не ваша сім’я, значить і не ваша справа.

– Так це зрозуміло, що сім’я твоя, – спокійно продовжувала Галина Петрівна, – тільки я тобі, дівчино, ось що скажу: так ти його не втримаєш.

Анджела демонстративно відвернулася і продовжувала стояти, чекаючи чоловіка.

Минуло ще півроку. Аркадій завів роман зі своєю колегою. І скільки б жінка не вартувала його, все одно він пішов, залишивши двох малих дітей. І незабаром у нього з’явилася нова сім’я.

Думки з приводу Аркадія у нас на роботі розділилися. Одні говорили: «Ну, як так можна?» Інші звинувачували дружину.

Зрозуміло було тільки одне: якщо жінка щодня чатує чоловіка біля роботи, то вже зрозуміло, що не все гаразд у цій родині.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page