fbpx
життєві історії
Чоловікові потрібна третя дитинка, я здогадуюся – щоб не йти на захист України, але він і з двома першими не справляється, ледве вистачає його заробітків, та й то у нас окремі бюджети. Коли народилися наші двійнятка, довгоочікувані малюки зруйнували сімейну ідилію. Мені не можна приймати ванну. Це дуже довго за часом, плюс до всього треба заощаджувати воду, бо вона дорога. До речі, про гроші

Чоловікові потрібна третя дитинка, я здогадуюся – щоб не йти на захист України, але він і з двома першими не справляється, ледве вистачає його заробітків, та й то у нас окремі бюджети.

У нас з Олексієм довго не було діток, але коли народилися наші двійнятка, довгоочікувані малюки зруйнували сімейну ідилію. Я навіть почала думати про розлучення, чесно кажучи.

Мій чоловік мріяв про ідеальну родину. Хотів справити шикарне весілля, а потім народити діток. Я не була проти стати мамою. Але насправді все виходить не так просто, як у мріях.

Справа в тому, що кілька років у нас нічого не виходило. Що ми тільки не робили, нічого не помагало.

Звичайно, на тлі цього у нас з Льошею почали псуватися стосунки. А потім, як грім серед ясного неба – дві смужки! Від щастя плакала і я, і мій чоловік.

Олексій мене на руках носив вексь час очікування наших малюків – Бог нам одразу подарував двійняток. Чоловік доглядав мене, допомагав у всьому. Ми разом спроектували дитячу кімнату для наших діток, разом купували для них одяг та інші дрібнички. Мені здавалося, що моє життя ідеальне.

А потім я народила. Ця радісна подія розділила моє життя на «до» та «після». По-перше, від колишньої допомоги чоловіка не залишилося й сліду. Льоша ніби не відчував до дітей абсолютно нічого. По-друге, чоловік почав поводитися зі мною так, ніби ми й зовсім чужі.

Подруги говорили, мовляв, це нормально, усі переживають схожий непростий період. Потрібно потерпіти, чоловік перебоїться і заспокоїться. Але з кожним днем ​​ставало лише гірше. Олексій почав обмежувати мене у всьому.

Почну з банального: мені не можна приймати ванну. Це дуже довго за часом, плюс до всього треба заощаджувати воду, бо вона дорога. За його словами, достатньо лише в душ на 5 хвилин забігти. Тим більше, як я можу так багато часу проводити у ванній, поки малеча без нагляду.

А коли я захищаю себе і кажу, що він і сам теж може посидіти з дітьми Олексій каже, що це не його завдання. Подумати тільки! За словами чоловіка, він гроші заробляє та нас забезпечує. А ось пелюшки та годівля – виключно моя прерогатива. Чоловік навіть уночі не встає ніколи, коли діти прокидаються і плачуть. Йому просто байдуже.

До речі, про гроші. Не знаю, кого забезпечує мій чоловік, але коли я почала отримувати виплати від держави, він поділив наші бюджети. Мені доводиться просити, щоб він дав мені якусь копійку, оскільки грошей із виплат, ясна річ, не вистачає ні на що.

Таке відчуття, що Олексію просто подобається відчувати свою перевагу. Він часто критикує мою куховарство, каже, що я можу краще. Іноді йому не подобається, як я прибираю у квартирі. Льоша знаходить якусь смітинку і питає, чому вона тут.

Я так втомилася! Не розумію, чому мій чоловік став таким. Синочкам скоро три роки, а Льоша, як і раніше, поводиться так, ніби це не його малюки. Але найгірше те, що нещодавно чоловік заявив, що нам потрібна третя дитина. Мовляв, ми не молодіємо, краще зробити це зараз, він хоче дівчинку.

Я не розумію, що робити. Мені страшно не повірите як! Боюся уявити, що буде, коли з’явиться ще один малюк чи малеча. Я не готова знову народжувати, тим більше, що я і після перших дітей не до кінця відновилася. З таким графіком і відсутністю допомоги, адже наші батьки живуть в іншій області, а ми з Олексієм у Києві.

Весь цей час я нічого не казала своїм батькам. Вони Льошу дуже люблять просто. І я не хотіла, щоб мама з татом розчарувалися у ньому. Але зараз я на емоційній межі. Думаю подавати на розлучення, бо не уявляю свого майбутнього поряд із таким чоловіком. Тепер уже й язик не повертається його так називати!

Але мені справді потрібні поради – як у моїй ситуації повестися найкраще?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page