fbpx
Цікаве
Чоловіки тікають від таких дам. Жіночі риси характеру, які забезпечують їм самотність

Багато жінок у своїй самотності звикли звинувачувати відсутність гідних чоловіків. Однак психологи запевняють, що певні жіночі риси характеру заважають їмі побудувати щасливе особисте життя.

Занижена самооцінка і постійне відчуття, що ти найнещасніша у світі, ще нікому користі не приносила. Відсутність любові до себе не дає таким дамам шансу на щастя. Джерело

Як зазначають психологи, наші думки матеріальні, і якщо постійно повторювати про свою нещасливу долю, то це не сподобається ні одному чоловікові, навіть тому, який спочатку відчув симпатію до такої особи.

Такі риси характеру, як стервозність і зарозумілість не просто відштовхують представників сильної статі, але і буквально змушують бігти без оглядки від такої жінки.

Читайте також:  Зберігати, викинути чи може продати: куди подіти весільну сукню після заміжжя

Психологи зазначають, що якась нотка стервозності повинна бути в представницях прекрасної статі, проте потрібно знати міру, інакше, самотність забезпечена.

Вміння приймати самостійні рішення позитивно характеризують людину, як особистість. Але ось жіноча риса характеру, яка виражається в надмірній самостійності, зовсім не імпонує чоловікам.

Представники сильної статі повинні відчувати себе поряд з жінкою надійним захисником, якщо цього не відбувається, то чоловіки «спливають з горизонту», надавши самовпевненим і самостійним жінкам можливість вирішувати свої проблеми самим.

facebook