fbpx

Чому чоловіки бояться серйозних відносин: 5 причин

Віддати себе цілком іншій людині – дуже нелегко. Психолог Влада Березянський розповіла про головні причини, за якими чоловіки бояться вступати в серйозні стосунки з жінкою.

Ви давно знайомі, у вас багато спільного, ви знаєте всіх його друзів, а він ваших подруг і навіть маму його ви якось зустріли в торговому центрі. Але про серйозні стосунки мова все ще не йде?

Не хвилюйтеся, це дуже поширене явище з яким стикається величезна кількість пар. Розуміючи причину, ви зможете змінити ситуацію і стати щасливою.

  • Проаналізуйте себе

Перш ніж відповісти на питання про те, що може бути не так з вашим чоловіком, давайте розберемося в вас. Дайте собі чесну відповідь: ви самі хочете серйозних відносин з цим чоловіком? Якщо відповідь позитивна, то чи відповідає ваша поведінка поведінки жінки, яка хоче серйозних стосунків?

Тут мова про те, наскільки ви щирі в цих відносинах, чи готові створювати сім’ю або відчуваєте, що час поки ще не настав і вам хотілося б насолодитися дівочим життям?

Дуже часто жінки, дивлячись на низку подруг, які через кожні півроку виходять заміж, починають панікувати, боятися, що остануться в старих дів і терміново шукають чоловіка, з яким би можна було пов’язати своє життя.

Не поспішайте, всьому свою час. Слухайте свій внутрішній я і будьте чесні перед самою собою.

Читайте також: ДІВЧИНА ЗНАЙШЛА НЕЗВИЧАЙНИЙ СПОСІБ ПОМСТИТИСЯ НЕБАЖАНИМ ЗАЛИЦЯЛЬНИКАМ

  • Зовнішній фактор

З огляду на ритм сучасного життя, цілком можливо, що ваш чоловік не поспішає будувати серйозні стосунки через зайнятість по роботі.

У нього може просто не вистачати часу на щоденні зустрічі з вами або ваші зустрічі будуть дуже короткі за часом, що може викликати підозри, нібито відносини не серйозні або чоловік не бачить майбутнього у вашої пари. Вирішувати вам.

Подумайте, чи влаштовує вас такий стиль життя, коли ваш хлопець/чоловік днями пропадає на роботі і робить кар’єру, а ви бачите його тільки один вихідний на тиждень (ви здивуєтеся, але є величезна кількість жінок, яких такий варіант цілком влаштовує).

Будьте готові, що якщо ваш обранець справжнісінький кар’єрист, то про серйозні стосунки він може не думати зовсім і навіть через 20 років зустрічей ви так і залишитеся його дівчиною або подругою серця, але так і не станете дружиною. Звичайно, кожен випадок індивідуальний.

Що робити з кар’єристом? Поговорити про те, що поважаєте його стиль життя, що вас це повністю влаштовує і ви ніколи не будете перешкоджати йому в досягненні його цілей.

Рано чи пізно, його кар’єра досягне піку і у нього з’явиться більше часу на особисте життя. Якщо ви готові почекати кілька років, то є всі шанси, що в результаті у вас все-таки складуться серйозні стосунки та сім’я.

  • Чоловік боїться нових почуттів

У такому випадку ви, швидше за все, стали першим коханням у вашого хлопця. До вас у нього були дівчата, які йому подобалися, але ви перша, до кого він відчуває такі теплі і сильні почуття. Любов для такого чоловіка – це щось нове і перш незвідане.

Такий чоловік шукає зустрічей з вами, задаровує подарунками, влаштовує самі романтичні побачення.

Що робити в такому випадку? Тут головне не поспішати і не гарячкувати, а ще – не вішати на вашого чоловіка ярлик про те, що щось з ним не так. Дайте такому чоловікові час.

Просто пливіть за течією, ходите на побачення, приймайте подарунки, отримуйте задоволення від зустрічей і спілкування. Не слід кардинальних дій, не ставте йому ультиматуми і не командуйте.

Ви можете тільки злегка натякнути про те, що хочете більшого, якщо впевнені, що дійсно можете це зробити “злегка”.

  • Невдалий досвід відносин у минулому

На жаль, практично кожна людина хоча б раз у житті пройшов через хворобливе розставання. Комусь вдається впоратися з болем протягом місяця, у кого-то на це йдуть роки.

І якщо одна людина здатна забути минуле і з вірою в краще йти в майбутнє, то інший – несе в собі досвід попередніх відносин. Така людина не поспішає закохуватися і не поспішає заводити серйозні стосунки – адже він обпікся в минулому і його невдалий досвід все ще живе в його пам’яті.

Такий чоловік може вас дуже сильно любити, проте всередині себе відчувати почуття обережності і недовіри.

Що робити жінці? Знову не квапити хід подій. Покажіть вашому чоловікові, що ви теж не поспішайте, що для вас важливо довіру і розуміння у відносинах. Дайте чоловікові зрозуміти і відчути, що вам можна довіряти.

  • Чоловік боїться відносин і відповідальності

Так, сильна стать може бути дуже і дуже слабким. Ви навіть не уявляєте скільки чоловіків боїться відносин, в той час як ми, жінки, їх шукаємо. Для чоловіка відносини – це відповідальність. Відповідно чоловік, який боїться відносин – боїться відповідальності.

Щоб зрозуміти, те ж саме чи відбувається з вашим чоловіком чи ні, подивіться на його життя і дайте відповідь на питання – як ваш чоловік приймає рішення, чи залежить від батьків або думки друзів, чи любить відкладати важливі справи на потім і так далі.

Якщо ви відповіли “так” хоча б на одне питання, значить швидше за все перед вами чоловік, який просто боїться і не вирішується прийняти рішення.

Цей чоловік, звик що за нього вирішують інші або допомагають прийняти рішення. А значить, щоб бути в цих відносинах щасливою – вам треба стати ініціатором і головним партнером. Саме вам необхідно приймати важливі рішення за двох і підштовхувати вашого чоловіка до того чи іншого кроку в житті.

Хочете, щоб ваші відносини стали серйозними – скажіть вашому чоловікові про це і розкажіть, якими саме ви їх бачите.

Джерело.

You cannot copy content of this page